Kamil Dziubka, były reporter TVP, a obecnie pracownik portalu onet.pl ujawnił treść skandalicznej wiadomości, którą jeden z członków Prawa i Sprawiedliwości wysłał do pracownika Telewizji Polskiej. Dziubka twierdzi, że SMS został wysłany ze służbowego numeru.

Człowiek przedstawiający się jako Dariusz Kamiński grozi w wiadomości nieznanemu z imienia i nazwiska pracownikowi TVP śmiercią. Wobec autentyczności SMS-a pewne wątpliwości mają użytkownicy Twittera.

Prawda czy fejk?

Podający się za członka PiS Dariusz Kamiński zagroził, że jeśli pracownik TVP będzie porównywał braci Kaczyńskich do Hitlera, zabije go.

– Jak będziesz porównywał braci Kaczyńskich z Hitlerem, to przyjadę do ciebie i cię zajebię. Dariusz Kamiński, członek Prawa i Sprawiedliwości – czytamy w wiadomości.

W komentarzach pod tweetem oburzenie groźbami działacza miesza się z niedowierzaniem i wątpliwościami. Użytkownicy zarzucają Dziubce, że ten wyciąga stare wiadomości lub podaje dalej „fejka” (nieprawdziwą informację). Wielu z nich nie dowierza również, że pracownik zdominowanego przez zwolenników PiS TVP porównałby Kaczyńskich do niemieckiego dyktatora.

Na zarzuty odpowiada Kamil Dziubka, zapewniając że wiadomość jest autentyczna. „To wszystko prawda, proszę mi wierzyć” – pisze pod tweetem.

Źródło: twitter.com

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Zobacz również