Skandal podczas rozdania Orłów 2018! Po słowach Stuhra wszystkich wryło

Skandal podczas rozdania Orłów 2018! Po słowach Stuhra wszystkich wryło

Skandal podczas gali Orły 2018! Stuhr powiedział coś, za co chce go zlinczować nawet opozycja. Popularny aktor naraził się już każdemu środowisku i to zrobił to kiedy wszyscy cieszyli się z przyznawanych nagród.

Maciej Stuhr jest bardzo lubianym, polskim aktorem. Jednak sympatia fanów nie idzie w parze z sympatią polityków. Wielu środowiskom artysta już się naraził. Orly 2018 są dla niego punktem zwrotnym - tym razem przesadził. Gala odbywała się w Teatrze Polskim w Warszawie. Maciej Stuhr był jej prowadzącym. Kiedyś już zdarzyło mu się niesmacznie zażartować z ofiar katastrofy smoleńskiej. Teraz ponownie wywołał skandal.

Orły 2018 w atmosferze skandalu

Cały świat żył niedawno nową, polską ustawą o IPN. Izrael i Stany Zjednoczone najbardziej oburzały na to, że ma ona wejść w życie. Ostatecznie z uwagi na stosunki dyplomatyczne Polska nieco zeszła z tonu. Niemniej, sprawa pozostaje aktualna. To właśnie sprawę ustawy o IPN wykorzystał Stuhr by wywołać wokół swojej osoby kolejny skandal. W bezczelny sposób zakpił z międzynarodowego konfliktu, który pojawił wokół nowelizacji. Tuż przed ogłoszeniem nominacji i laureata do Orła 2018 w kategorii "Dźwięk", aktor rozpoczął swój monolog od słów, że: "z dźwiękiem jest podobnie jak z Niemcami - bywają dobrzy Niemcy, i tacy nie bardzo". Samo to wywołało lekką salwę śmiechu na widowni. - Podobnie jak Żydzi, Portorykańczycy i Polacy... chociaż ustalenia w tej sprawie jeszcze trwają. Podobno nawet Denis Urubko podjął próbę zdobycia K2 samotnie, ponieważ nie mógł dłużej wytrzymać w POLSKIM OBOZIE - "zażartował" Stuhr. Wywołał tym ogromną konsternację w całym audytorium. Widać aktor chce pokazać, ze jest ponad polityczne burze. Samo użycie określenia "polski obóz" miało najpewniej na celu zbadanie granic wytrzymałości polityków. To dlatego, że nowelizacja ustawy mówi o karze grzywny lub więzienia do lat 3 dla każdego, kto użyje określeń takich jak: "polski obóz zagłady". Tego Stuhrowi rządzący już na pewno nie wybaczą.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny dziennikarz zamordowany! Szczegóły zbrodni przerażają
  2. Grabowski nie jest już aktorem. Ma nową pracę, nie uwierzycie
  3. Media milczą! Właśnie miał miejsce w Polsce największy protest od lat
Źródło: niezalezna.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News