To jest już szczyt wszystkiego. Te spodnie dla dzieci budzą duży niesmak u wielu ludzi. Najgorsze jest to, ze mimo wszystko podbijają światowe sklepy. To może być gratka dla pedofili.

Kontrowersyjny, chiński projekt spodni dla dzieci podbija światowy rynek. Są zaprojektowane tak, ze mają wycięcie na pośladkach. Dzięki temu dziecko bez zdejmowania ubrania, w każdej chwili, może załatwić potrzebę fizjologiczną.

ZOBACZ TAKŻE: Ty sk*rwysynu! Oddawał dzieci w opiekę pedofilów. „Po seksie lepiej się nimi troszczą”

Kontrowersyjne spodnie dla dzieci

Niestety, wygodna ma też swoje ciemne strony. W ocenie wielu osób, spodnie te będą prawdziwą gratką dla pedofili.

O ileż łatwiej będzie molestować dziecko, jeśli faktycznie nosić ono będzie takie właśnie spodnie. Do tego, samo obnażanie najintymniejszych części ciała budzi duży niesmak.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko konflikt o Koreę Północną. To może jeszcze szybciej wywołać wojnę USA-Chiny.

Alternatywa dla pieluch

W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do pieluszek i pampersów, dlatego tym bardziej taki pomysł na spodnie dla dziecka budzi w nas odrazę.

Jednak w Chinach takie widoki to codzienność. Inna mentalność sprawia, że widok dziecięcych pośladków na ulicach np. Pekinu nikogo nie dziwi. Przeciwnie, takie rozwiązanie uznawane jest za dużą wygodę.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL! Słynny polski ksiądz do DZIECI: „Na kolanach i do ust”

Choć rozcięte na pupie spodnie dla dzieci powoli podbijają światowe sklepy, to na razie nie zanosi się na to, żeby w Polsce ten pomysł się przyjął.

Kontrowersyjne spodnie dla dzieci, fot. Wikipedia

Źródło: mamadu.pl

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


12 kultowych dobranocek, które przypomną ci dzieciństwo [ZOBACZ!]

...

Zobacz również