Ten człowiek znowu nas zaskakuje. Widzowie, jak usłyszeli to, co powiedział, oniemieli. Nie wiadomo, co autor tych słów miał na myśli – czy to było zwykłe chamstwo, czy świadome zagranie.

W programie Michała Rachonia ponownie mogliśmy zobaczyć znanego kontrowersyjnego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. W niewybrednych słowach wypowiadał się na temat zmiany lidera w Nowoczesnej. To, co powiedział, zszokowało widzów. Nawet tłumaczenia nie pomogły.

„Chłop czy baba”

Cejrowski na antenie spytany o nowego lidera partii opozycyjnej, powiedział, że nie wie, czy to jest „chłop, czy baba”. Nawet Rachoń zwrócił mu uwagę, że nie powinien obrażać kobiet. Wtedy podróżnik powiedział, że nie chodzi mu o wygląd Lubnauer, tylko o jej umysł, a konkretnie o styl. w jakim będzie przewodziła swojemu klubowi.

ZOBACZ TAKŻE: CEJROWSKI NIE WYTRZYMAŁ. „ZA TO SZYDŁO POWINNA NATYCHMIAST IŚĆ DO WIĘZIENIA”

Nowy przywódca tej partii? Powiem panu szczerze, nie bardzo wiadomo czy chłop, czy baba. Nie obrażam nikogo. Nie wiadomo czy chłop, czy baba intelektualnie. Czy to będzie przywódca taki, który jak kobieta będzie koncyliacyjnie do wszystkiego podchodziła, czy to będzie piącha – powiedział Cejrowski.

Chamstwo

Sama Lubnauer nie chciała się wypowiadać na temat tych słów. Jak mówi, nie chce komentować tej sprawy i chamstwa Wojciecha Cejrowskiego. Można jednak śmiało stwierdzić, że liderka Nowoczesnej poczuła się urażona słowami podróżnika.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE! NOWOCZESNA ZMIENIŁA NAZWĘ

Zarówno Widowie, jak i internauci są w szoku po słowach Cejrowskiego. Zaznaczają, że nie można jeszcze oceniać przywódcy Nowoczesnej, bo dopiero zaczyna swoje rządy.

Katarzyna Lubnauer jest liderką Nowoczesnej od tygodnia. W sobotę wygrała  dotychczasowym szefem – Ryszardem Petru – wybory na przewodniczącą partii, pokonując go 9 głosami.

Źródło: natemat.pl

9 największych kompromitacji totalnej opozycji


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również