niemcy
fot. youtube.com/FIFATV
Mikołaj Pilecki - 28 Czerwca 2018

Skandal na Mundialu! Piłkarz i kibice RZUCILI SIĘ na siebie

Piłka nożna wywołuje ogromne emocje. Udzielają się one zarówno piłkarzom, jak i kibicom. Mundial 2018, największa impreza piłkarska na świecie jest tego najlepszym przykładem. Po przegranym meczu kibice niemieccy rzucili się w stronę zawodnika swojej drużyny. 

Mistrzostwa świata w Rosji, które trwają już od 13 dni, zostały zdefiniowane przez wielkie niespodzianki. Zanim się rozpoczęły, niespodziewanie nie zakwalifikowały się do nich reprezentacje Włoch, Holandii czy USA. Tegoroczny Mundial zaprezentował nam także debiutantów - Panamę i Islandię, rewelację Euro 2016 rozgrywanego we Francji. Zaskoczeniem można nazwać także fakt, że do tej pory nie obserwowaliśmy bezbramkowego remisu oraz to, że pierwszą drużyną, która zameldowała się w fazie pucharowej, została Rosja. XXI Mistrzostwa Świata podtrzymały także swoistą tradycję słabych występów obrońców tytułu. Złoci medaliści z 2014 roku z Brazylii najpierw przegrali z Meksykiem, następnie po trudnym meczu w ostatnich minutach wygrali ze Szwecją, a dwie godziny temu odpadli z mundialu po beznadziejnym meczu przeciw Korei Południowej. Niestety ani sportowcy, ani kibice nie utrzymali nerwów na wodzy.

Mundial 2018: starcie kibiców z piłkarzem

Tak samo, jak Francuzi w 2002, Brazylijczycy w 2006, Włosi w 2010 i Hiszpanie w 2014 roku Niemcy mistrzowie z 2014 roku po słabej i szarpanej grze nie będą mieli szansy na obronę wywalczonego na poprzednim mundialu złota. Porażka jest tym bardziej gorzka, że nasi sąsiedzie zza Odry nie wyszli z grupy, a ich koniec przypieczętowała niemająca niczego stracenia Korea Południowa. Azjaci pokonali Niemców dwa do zera, z czego, choć nie wychodzą z grupy, cieszyli się niczym po awansie do finału. Niemcy nie mogli uwierzyć w to, co zafundowała im ich reprezentacja. Gdy pokonani mistrzowie schodzili z murawy jedna z największych niemieckich gwiazd, zawodnik Arsenalu Mesut Özil rzucił się z krzykiem na własnych kibiców. Rozpoczęła się wielka awantura. Jak informuje "Daily Mirror", piłkarz musiał być siłą odciągany przez członków niemieckiego sztabu, tak aby nie rzucił się z pięściami na kibiców.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna sieć znika z Polski. Czyści magazyny, ogromne promocje
  2. Służby biją na alarm! Strażacy ledwo nadążają
  3. Duda czerwony ze złości. Nie wytrzymał, wydał zakaz
ZAMIANAOto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
źródło: onet.pl