Skandal na KSW. Rywal Khalidova wszedł do ringu przy hymnie Al-Kaidy (video)

Skandal na KSW. Rywal Khalidova wszedł do ringu przy hymnie Al-Kaidy (video)

Wczorajsza KSW 35 była pełna kontrowersji. Oprócz tego, że sędziowie wydali skandaliczną decyzję o wygranej Khalidova podczas gdy wyraźnie Czeczen nie radził sobie w ringu, to oglądających galę oburzyła piosenka, w rytm której do ringu wyszedł przeciwnik reprezentującego Polskę zawodnika. Był to hymn terrorystycznej organizacji - Al Kaidy. 

Mamed Khalidov zmierzył się wczoraj z Azizem Karaoglu. Mimo, że reprezentujący Polskę zawodnik wygrał ostatecznie walkę na punkty to decyzja sędziów wzbudziła ogromne kontrowersje, ponieważ przez większość walki Khalidov wyraźnie nie radził sobie z przeciwnikiem, uciekał przed nim i grał na czas. Zgodni do przegranej Khalidova są niemal wszyscy oprócz sędziów tj. publiczność, Karaoglu oraz sam Khalidov, który chciał oddać swój mistrzowski pas rywalowi.

To jednak nie niesprawiedliwa decyzja sędziów wzbudziła największe kontrowersje a piosenka, przy której do ringu wszedł Karaoglu. Piosenka, którą mogli usłyszeć wszyscy podczas prezentacji reprezentującego Niemcy tureckiego zawodnika to nic innego jak hymn "Naam Qati", który uważany jest za hymn jednej z najbardziej znanych islamskich organizacji terrorystycznych - Al-Kaidy (od 14 minuty na poniższym filmie).

Poniżej oryginalna wersja piosenki. https://www.youtube.com/watch?v=xxqDTEYhNaE To, że jest to hymn Al-Kaidy potwierdził również uznany znawca kultury muzułmańskiej (islamu, w tym dżihadu i szariatu) dr Wojciech Szewko. fot. twitter fot. twitter dr Szewko podał również część tłumaczenia słów hymnu Al-Kaidy. fot. twitter fot. twitter   Jak również zauważyli polscy internauci, Karaoglu często używa gestów kojarzonych z islamskimi terrorystami z ISIS tj. palec wskazujący wymierzony w niebo. Widać to m.in. na "selfie" jakie zrobili sobie Khalidov i Karaoglu. fot. facebook fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: wykop/twitter/youtube Następny artykuł