Skandal na konkursie Miss. Kandydatka okazała się... mężczyzną

Skandal na konkursie Miss. Kandydatka okazała się... mężczyzną

Skandal na konkursie Miss! Piękne kobiety na całym świecie rywalizują ze sobą w tego rodzaju konkursach o tytuł najpiękniejszej. Tym razem na jury czekała niespodzianka. Jedna z kandydatek do tytułu okazała się... mężczyzną.

Tradycja konkursów piękności jest bardzo długa. W wielu krajach piękne kobiety rywalizują ze sobą o tytuł tej najpiękniejszej, a zawody te mają wielu fanów. ZOBACZ TAKŻE: Przepiękna i inteligentna studentka Miss Polski. Co za oczy!

Popularność konkursów piękności

W większości przypadków na konkursach nie dzieje się nic zaskakującego. Po prostu wygrywa ta, którą jury uzna za najpiękniejszą. Tym razem jednak było inaczej. Ten konkurs piękności na pewno przejdzie do historii. Wirtualna Miss Kazachstanu to bardzo prestiżowy konkurs piękności. W tym roku o tytuł walczyło kilka tysięcy pań. Jak się okazuję... nie tylko pań! ZOBACZ TAKŻE: Polscy mężczyźni załamani. Miss Polonia wyznała, że jest …

Skandal na konkursie Miss!

22-letni Eli Diagilew przebrał się za kobietę i niewiele brakowało, a zdobyłby prestiżowy tytuł. To byłby pierwszy taki skandal na konkursie miss w historii. Uroda Kazacha zrobiła na głosujących takie wrażenie, że momentalnie doszedł do finału. Mężczyzna przestawiał się jako Arina Alijewa. Nikt nawet przez chwilę nie pomyślał, że może ona nie być kobietą. Bardzo atrakcyjna Arina szybko z resztą podbiła serca głosujących w konkursie internautów. - Gdy dostałem się do finału stwierdziłem, że sprawy zaszły za daleko. Postanowiłem się ujawnić - tak decyzję o ujawnieniu prawdy komentuje 22-letni przebieraniec. ZOBACZ TAKŻE: Wybory Miss Polonia USTAWIONE?! „Gdybym tylko mogła mówić prawdę…”

Zakład o piękno

Sam Eli Diagilew na co dzień jest modelem. W konkursie postanowił wziąć udział dla... żartu. Mężczyzna założył się ze znajomymi, że dzięki kosmetykom, przebraniu i programom do obróbki zdjęć nawet mężczyzna może się przeobrazić w piękną kobietę. Zdecydowanie mu się to udało. - Zawsze ceniłem sobie naturalne piękno. Obecnie wiele dziewcząt wygląda tak samo, tak samo się malują, ubierają. Wierzą, że jeśli będą podążały za trendami, to będą piękne. Nie sądzę - tak Diagilew skomentował tę sytuację. Gdy tylko sprawa wyszła na jaw, mężczyzna został z konkursu zdyskwalifikowany. skandal na konkursie miss Piękna Arina Alijewna skrywająca pewną tajemnicą, fot. Instagram/@missvkz skandal na konkursie miss Prawdziwa twarz pięknej miss, fot. Instagram/@vozhzd Źródło: fakt.pl Następny artykuł