Przegrana zdecydowanie źle wpłynęła na francuskiego tenisistę, Maxime Hamou. 22-letni sportowiec podczas wywiadu udzielanego dziennikarce telewizyjnej pozwolił sobie na zbyt wiele i napastował ją na wizji. Mężczyzna już został wykluczony z turnieju.

Wszyscy uczestnicy zawodów French Open jednoznacznie źle oceniają zachowanie 22-latka. Hamou po przegranym meczu udzielał dziennikarce Maly Thomas wywiadu, podczas którego napastował kobietę. Kiedy ta zadawała mu pytania, ten najpierw ją objął, a potem zaczął całować po szyi. Kobieta, choć zawstydzona, dalej rozmawiała z tenisistą.

Dziennikarka nie mogła jednak stać bezczynnie, kiedy Hamou położył jej rękę na piersi. Wyrwała się z jego objęć i nie pozwoliła ściskać dalej. Wszystko to wydarzyło się podczas relacji na żywo, co wywołało niemały skandal. W sprawie już wypowiedziała się francuska federacja tenisowa (FFT), która postanowiła wyrzucić zawodnika z turnieju. Co więcej, szef federacji nakazał wszcząć śledztwo w sprawie skandalicznego zachowania młodego tenisisty.

– Organizatorzy turnieju podjęli decyzję o cofnięciu akredytacji Maxime Hamou ze względu na jego wczorajsze niewłaściwe zachowanie względem dziennikarki – poinformowała francuska federacja tenisowa.

https://www.youtube.com/watch?v=qz8DJlygwAw

...

Zobacz również