McDonald posunął się o wiele za daleko! Od teraz koniec z rozmowami po Polsku w popularnej sieciówce. Klienci i pracownicy są wściekli i oskarżają restaurację o dyskryminację!

To, co wyprawiają menedżerowie McDonald’s nie mieści się w głowie. W Wielkiej Brytanii polscy pracownicy otrzymali całkowity zakaz porozumiewania się w języku ojczystym. Powód? „To dla dobra biznesu”.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekło! Pracownicy McDonald’s ZDRADZAJĄ których kanapek nie kupować!

Dyskryminacja jest coraz popularniejsza

 – Od wielu lat pracuję w McDonaldzie w Penrith (Cumbria). Jakiś tydzień temu biznes manager zakazał mówić pracownikom w innym języku niż angielski. Tłumaczy to faktem, że niektórzy klienci nie życzą sobie słyszeć innego języka niż angielski i dla dobra biznesu możemy rozmawiać tylko po angielsku. Dużą grupę zatrudnionych stanowią Polacy, Bułgarzy, Rumuni, Hiszpanie, którzy poprzez zakaz mówienia w swoim języku czują się wykluczeni – tak brzmi list od jednego z rozżalonych czytelników portalu Polish Express.

ZOBACZ TAKŻE: Pracownik McDonalds ostrzega: TEGO nigdy u nas nie zamawiaj

W Wielkiej Brytanii coraz więcej jest podobnych przypadków. Jakiś czas temu głośno było na temat Vision Express, gdzie również zakazano rozmów w języku innym niż angielski, zarówno podczas pracy, jak i na przerwie.

...

Zobacz również

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!

Zobacz również