Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola

Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola

Mecz Polska-Senegal był pierwszym spotkaniem naszej reprezentacji podczas Mundialu w Rosji. Niestety wynik meczu nie jest zadowalający dla fanów polskiej kadry. Jak się jednak okazuje, Senegalczycy mieli duże wsparcie ze strony sędziego.

Dla tych, którzy nie oglądali meczu, nasza reprezentacja przegrała pojedynek z Senegalem 2:1. Tysiące kibiców, jest oburzonych tym, w jaki sposób nasi piłkarze zaprezentowali się podczas swoje pierwszego meczu na mistrzostwach świata w Rosji. Kibice zdecydowanie mieli inne oczekiwania, jeśli chodzi o mecz Polska-Senegal. Jednak według wielu tym, co przypieczętowało naszą przegraną, nie była przewaga przeciwnika ani błędy naszych reprezentantów.

Mecz Polska-Senegal: skandal na murawie

Chodzi dokładniej o drugą bramkę straconą przez naszą drużynę. Na transmisji meczu nie został ukazany pełny obraz tej sytuacji, która okazała się naszym gwoździem do trumny podczas tego spotkania. Już od końca meczu w internecie było głośno, że w zdobyciu tego punktu Senegalczykom pomógł sędzia. Teraz jednak dysponujemy nagraniem, które dobitnie pokazuje błąd arbitra, który kosztował nas bardzo wiele. Cała burza rozchodzi się o moment wpuszczenia na murawę jednego z reprezentantów Senegalu. Piłkarz został wpuszczony na boisko w momencie, gdy nasi przeciwnicy byli skupieni w okolicy swojej bramki, wtedy właśnie Krychowiak postanowił zagrać piłkę za połowę boiska. Żaden z naszych zawodników nie spodziewał się, że którykolwiek z Senegalczyków pobiegnie za piłką. Jednak w tym momencie do gry wchodzi Niang wpuszczony przez bocznego sędziego. Piłkarz pognał jak szalony za piłką i ominął naszych zawodników, zostając sam na sam z pustą bramką. Zarówno nasi piłkarze, jak i kibice byli oburzeni decyzją arbitra i jak się okazuje, mieli ku temu bardzo poważne powody. Według wielu internautów kontrowersyjna decyzja sędziego mogła być wywołana grubą kopertą, która mogła zostać mu wręczona. Dowodów na przekupienie sędziego jednak brak. Wiele osób widząc burze wokół tego meczu, pewnie sądzi, że jest to wywołane tym, że Polacy nie potrafią przegrywać i szukają winy wszędzie wokół, tylko nie u siebie. Jednak osoba, która zamieściła ostateczny dowód w internecie, nie jest Polakiem, ale umie dostrzec błędy popełnione przez sędziego podczas tego spotkania. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spektakularna dymisja, Błaszczak w furii. „To zemsta”
  2. Danuta Holecka ma nową pracę!
  3. Gwiazda TVN w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News