Skandal! Ksiądz molestował dziecko. "Gówniara go uwiodła"

Skandal! Ksiądz molestował dziecko. "Gówniara go uwiodła" Źródło: fot. media.defense.gov

W podwarszawskiej Kobyłce doszło do skandalu obyczajowego z udziałem miejscowego księdza i nieletniej dziewczyny. Były proboszcz parafii w tym niewielkim miasteczku molestował swoją ofiarę przez 10 miesięcy, a sprawa latami nie wychodziła na jaw. Niektórzy są zdania, że to nie ksiądz jest tu winny, a dziewczyna, która rzekomo go uwiodła.

Bogdan S. długo po swoim odejściu pozostawał bezkarny. Fakt wielokrotnego odbywania stosunków seksualnych z 13-letnią parafianką nie trafiał do publicznej wiadomości przez całe trzy lata. ZOBACZ TAKŻE: Pedofil wpadł w ręce miejscowych. Byli bezlitośni (video) Niestety tak dzieje się w większości przypadków gwałtów czy pedofilskiego molestowania. Ofiary nie chcą, aby ktokolwiek dowiadywał się o ty, co przeżyły. Robią to, by uniknąć napiętnowania ze strony społeczeństwa. Jak mówi dr Aleksandra Piotrowska, wykorzystane przez księży dzieci boją się także, oskarżeń o uwiedzenie duchownych, którzy zgodzili się przecież utrzymywać celibat. Sprawa jest bardzo kontrowersyjna. Zwolennika bezwzględnego ukarania S. dodatkowo irytuje fakt, że pedofil odpowiada z wolnej stopy. ZOBACZ TAKŻE: Co za zwrot! Zatrzymany za pedofilię ekspert Piotr T. przerywa milczenie i ujawnia, że… Jak powiedziała dziennikarzom Onetu Joanna Zaremba, rzeczniczka Sądu Okręgowego Warszawa-Praga aresztu w tej sprawie nawet nie zastosowano. Na S. ciąża dwa poważne zarzuty - nakłaniania do składania fałszywych zeznań oraz obcowania płciowego z osobą młodszą niż 15 lat.

Ksiądz uwiedziony przez "gówniarę"

Miejscowa społeczność jest podzielona, jeśli chodzi o ocenę Bogdana S. i jego postępku. Przez wielu ksiądz jest otwarcie broniony. Z jedną z takich osób udało się porozmawiać dziennikarzom. ZOBACZ TAKŻE: Gejowski SEKS-SKANDAL w partii rządzącej! 36 polityków oskarżonych - Był bardzo dobrym człowiekiem i go szanujcie! Nie róbcie z niego wariata! Jak to człowiek, źle mu się trafiło, że gówniara go uwiodła - powiedział Onetowi mieszkaniec Kobyłki. ZOBACZ TAKŻE: Seksskandal w Elblągu. Uprawiali seks pod supermarketem Jak naprawdę doszło do kontaktów seksualnych między dziś już byłym księdzem, a jego 13-letnią parafianką? Zdaniem dr Piotrowskiej, nawet jeśli był one dobrowolne, były wynikiem manipulacji proboszcza, który wiedząc, że dziewczyna może poczuć się lepsza od koleżanek, jeśli sypiać będzie z tak ważną w mieście postacią, jak ksiądz i okazywał jej zainteresowanie. źródło: onet.pl Następny artykuł