Skandal goni skandal, kolejna gwiazda oskarżona o gwałt! "Powiedział, że chce mnie pieprzyć"

Skandal goni skandal, kolejna gwiazda oskarżona o gwałt! "Powiedział, że chce mnie pieprzyć" Źródło:

W Hollywood wybuchają ostatnio coraz to nowe skandale seksualne. Po ujawnieniu afery z Herveyem Weinsteinem, na światło dzienne wyszły kontrowersyjne zapędy Kevina Spacey. Teraz okazuje się, że skandalom nie ma końca.

Teraz głos w sprawie wykorzystywania seksualnego zabrała młoda aktorka, Kristina Cohen. Jak ujawniła, została zgwałcona trzy lata temu przez gwiazdę hitowego serialu "Plotkara". Ed Westwick, bo to o nim mowa, miał ją brutalnie wykorzystać, kiedy kobieta spała w jego apartamencie. Żeby tego było mało, cała akcja miała miejsce na oczach producenta, z którym spotykała się wówczas Cohen. - Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żeby się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy - wyznała aktorka.

Groził, że ją zniszczy

Kiedy się obudziła, spostrzegła, że Westwick leży na niej. Celebryta miał wkładać palce w jej pochwę i mocno trzymać ją za twarz. Wówczas wyznał jej, że "ma ochotę ją pieprzyć". Mimo usilnych prób przeciwstawienia się, Cohen miała zostać zgwałcona przez aktora. Żeby tego było mało, producent, który był przy tym obecny, oskarżył aktorkę, że... to jej wina. Zagroził też razem z Westwickiem, że jeśli cokolwiek o tym gwałcie piśnie, jej kariera zostanie zniszczona. - Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pieprzyć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył mnie i zgwałciłwspomina całkowicie rozbita aktorka. źródło: facebook.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News