W ostatnich miesiącach świat obiegają kolejne afery związane z molestowaniem seksualnym i pedofilią. Niedawno informowaliśmy o zarzutach wobec znanego aktora Charliego Sheena, a obecnie media za oceanem donoszą o jeszcze większym skandalu. O pedofilię został oskarżony słynny polityk, pełniący niegdyś funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych.

George Bush senior został oskarżony o pedofilię przez obecnie dorosłą Rosyln Corrigan. Do molestowania miało dojść w 2003 roku, gdy kobieta była młodą nastolatką, a 41. prezydent USA 79-letnim mężczyzną.

Bez podtekstu seksualnego?

Sytuacja miała mieć miejsce podczas gdy George Bush senior pozował wspólnie z Corrigan do zdjęcia na konferencji organizowanej przez CIA w Teksasie, w której dziewczyna uczestniczyła z rodzicami. „W pierwszej chwili byłam przerażona. Naprawdę czułam się zdezorientowana” – relacjonuje Roslyn Corrigan w magazynie „Time” sytuację gdy były prezydent USA zaczął ją macać i klepać po pośladkach.

Kobieta nie jest jednak odosobniona, bo w podobny sposób Bush senior miał zachowywać się wobec pięciu innych dziewczynek. Jak przyznaje biuro prezydenta, były prezydent faktycznie miał nawyk klepania kobiet w pośladki, ale, jak twierdzą przedstawiciele biura, „nie było w tym podtekstu seksualnego”. Rzecznik 93-letniego polityka wystosował przeprosiny wobec wszystkich kobiet dotkniętych dziwnymi obyczajami Busha seniora twierdząc, że prezydent nie chciał swoim zachowaniem nikogo urazić.

Źródło: onet.pl

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również