Gwiazdy show-biznesu słyną z ekstrawagancji i niecodziennych zachować. Celebryci lubią szokować i aby zyskać kilka polubień w mediach społecznościowych, zrobią dosłownie wszystko. Iwona Burnat, której popularność przyniosła współpraca z telewizją TVN, jest dowodem na to, że nawet domowe zwierzęta sław nie mają chwili wytchnienia.

Burnat stała się znana polskiej publiczności dzięki programowi „Żony Hollywood”, w którym wystąpiła u boku innych Polek będących w związku z gwiazdami zamieszkującymi Los Angeles. Zamiarem programu było jak najbliższe ukazanie codzienności bogatych i poważanych celebrytek i trzeba powiedzieć, że wywiązał się z niego doskonale.

Hitowa audycja TVN zgromadziła przed telewizorami miliony, które wiernie śledziły wydarzenia rodem z największych amerykańskich reality show. Program był szansą dla wciąż mało znanych partnerek gwiazdorów na wybicie się i Iwona Biernat doskonale wykorzystał tę okazję.

Celebrytka i od niedawna piosenkarka lubi chwalić się swoim wystawnym życiem w mediach społecznościowych, dzięki którym może utrzymywać kontakt z fanami. Tym razem jednak zdanie swoich followersów przesadziła.

Iwona Burnat, gwiazda znana z TVN, pomalowała psa!

Mały rasowy pies, będący jedynie ozdobą służącą do noszenia na rękach jest nieodłącznym elementem garderoby wielu znanych kobiet. Nie inaczej jest w przypadku największej polskiej hollywoodzkiej żony.

Jej ukochane Toby i Pucci, które mają nawet własną stronę na Instagramie, towarzyszą Burnat niemal we wszystkich sytuacjach. Pieski powiedziały z nią sakramentalne „tak” oraz weszły do kabiny w studio nagrań.

Zwierzęta z racji swojej roli w życiu gwiazdy muszą wyglądać tak olśniewająca, jak ona. Iwona Burnat zafundowała więc jednemu z nich, Pucci kosmetykę łapek i ogona. Futro psa w tych miejscach zostało pomalowane na różowo. Nie wiadomo, co myśli o tym zabiegu pupil celebrytki, ale internautom się to na pewno nie spodobało.

W komentarzach pod fotografią Pucci na Instagramie, ukazującą pieska po wizycie u fryzjera wybuchła prawdziwa burza. Burnat oskarżono o znęcanie się nad zwierzętami i brak odpowiedzialności.

Szkoda psa, pies to nie zabawka -napisał jeden z internautów.

Iwona Burnat
fot. Instagram.com/iwonaburnat

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny dramat znanej aktorki. „Krew zalała mi głowę. Nie wiedziałam, czy przeżyję”
  2. Dramat żony Wodeckiego. Nie radzi sobie z jego śmiercią
  3. Julia Wieniawa dodała zdjęcie bez makijażu. Fanów WRYŁO W ZIEMIĘ

Czy pies to najlepszy przyjaciel człowieka?

Loading ... Loading ...

Które rasy psów są najgroźniejsze?

12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]

źródło:

...

Zobacz również