SKANDAL! Chcą zlinczować gwiazdę za to, co zrobiła biednemu pieskowi

SKANDAL! Chcą zlinczować gwiazdę za to, co zrobiła biednemu pieskowi

Gwiazdy show-biznesu słyną z ekstrawagancji i niecodziennych zachować. Celebryci lubią szokować i aby zyskać kilka polubień w mediach społecznościowych, zrobią dosłownie wszystko. Iwona Burnat jest dowodem na to, że nawet domowe zwierzęta sław nie mają chwili wytchnienia.

Burnat stała się znana polskiej publiczności dzięki programowi "Żony Hollywood", w którym wystąpiła u boku innych Polek będących w związku z gwiazdami zamieszkującymi Los Angeles. Zamiarem programu było jak najbliższe ukazanie codzienności bogatych i poważanych celebrytek i trzeba powiedzieć, że wywiązał się z niego doskonale. Celebrytka i od niedawna piosenkarka lubi chwalić się swoim wystawnym życiem w mediach społecznościowych, dzięki którym może utrzymywać kontakt z fanami. Tym razem jednak zdanie swoich followersów przesadziła.

Iwona Burnat pomalowała psa!

Mały rasowy pies, będący jedynie ozdobą służącą do noszenia na rękach jest nieodłącznym elementem garderoby wielu znanych kobiet. Nie inaczej jest w przypadku największej polskiej hollywoodzkiej żony. Jej ukochane Toby i Pucci, które mają nawet własną stronę na Instagramie, towarzyszą Burnat niemal we wszystkich sytuacjach. Pieski powiedziały z nią sakramentalne "tak" oraz weszły do kabiny w studio nagrań. Zwierzęta z racji swojej roli w życiu gwiazdy muszą wyglądać tak olśniewająca, jak ona. Iwona Burnat zafundowała więc jednemu z nich, Pucci kosmetykę łapek i ogona. Futro psa w tych miejscach zostało pomalowane na różowo. Nie wiadomo, co myśli o tym zabiegu pupil celebrytki, ale internautom się to na pewno nie spodobało. W komentarzach pod fotografią Pucci na Instagramie, ukazującą pieska po wizycie u fryzjera wybuchła prawdziwa burza. Burnat oskarżono o znęcanie się nad zwierzętami i brak odpowiedzialności. - Szkoda psa, pies to nie zabawka -napisał jeden z internautów. Iwona Burnat fot. Instagram.com/iwonaburnat Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny dramat znanej aktorki. „Krew zalała mi głowę. Nie wiedziałam, czy przeżyję”
  2. Dramat żony Wodeckiego. Nie radzi sobie z jego śmiercią
  3. Julia Wieniawa dodała zdjęcie bez makijażu. Fanów WRYŁO W ZIEMIĘ
źródło:
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News