Miesięcznice smoleńskie dla Polaków to już nic zaskakującego. Odbywające się od lat uroczystości PiS zwracają na siebie uwagę tylko wtedy, gdy wydarzy się na nich coś kontrowersyjnego. Tego, co dzieje się na Krakowskim Przedmieściu nie rozumieją turyści. Okazuje się, że policjanci tłumaczą to im w kontrowersyjny sposób.

Jak podają internauci, mundurowi prawdopodobnie stroją sobie żarty z przyjezdnych. Turyści są bowiem ciekawi, co dzieje się na Krakowskim Przedmieściu, że są tam ustawiane barierki. Pytają się więc stojących przy nich policjantów, o co chodzi. Ci odpowiadają im, że… chodzi o zagrożenie terrorystyczne.

Po pojawieniu się tej informacji, w internecie wybuchła prawdziwa burza. Internauci, zwłaszcza ci, którzy opowiadają się za opozycją, nie zostawiają suchej nitki na prezesie Prawa i Sprawiedliwości. „Prezes to Polski największy terrorysta. On nam zamyka naszą najpiękniejszą ulicę w każdym miesiącu na co najmniej 3 dni!”, „Taki mały pokraczny z drabinką, kacze nóżki i dziwny chód… to ten straszny terrorysta, który całym krajem trzęsie”, „Sami przed własnymi obsesjami się grodzą” – to tylko kilka z krytycznych komentarzy pod adresem władz PiS.

Nie brak też komentarzy wyśmiewających całą sytuację. Jak podają internauci, turyści z pewnością będą zdziwieni, kiedy za barierkami, które mają chronić przed terrorystami, zobaczą pochody z obrazkami Lecha i Marii Kaczyńskich.

źródło: twitter.com

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Zobacz również