Natalia Siwiec jest jedną z najpiękniejszych polskich modelek, jednak ona także przeżywa dramaty związane z ogromnymi kompleksami. Nasiliły się bowiem szczególnie, kiedy na świat przyszła córeczka celebrytki, Mia. Chociaż zmiany ciała Siwiec są dla niej tragedią, internautów rozbawił sposób, w który je przeżywa.

Jak każda młoda matka, modelka zmaga się z utratą jędrności wytrenowanego wcześniej ciała, czy też pogorszeniem stanu cery. Zmiany te są naturalne, jednak dla celebrytki okazały się gigantycznym dramatem.

– Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja. Z moimi ustami jest tak, że już nie muszę ich powiększać. To się wchłania, ale nie wiem, dlaczego moje nie maleją. Najprawdopodobniej zrobiły mi się takie zrosty w środku, które sprawiają, że te usta cały czas wyglądają tak samo – pożaliła się mediom Siwiec.

Internauci zgodnie twierdzą jednak, że modelka wciąż wygląda świetnie. Nie rozumieją więc, dlaczego tak intensywnie przeżywa całkowicie naturalne zmiany, z którymi prawdopodobnie szybko się upora.

...

Zobacz również

Fot. Instagram/Natalia Siwiec

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów