To koniec sióstr Godlewskich
youtube/plotek
Weronika Wasiak - 17 Kwietnia 2019

Oficjalne: Koniec sióstr Godlewskich

Siostry Godlewskie oficjalnie kończą wspólną działalność? Wszystko na to wskazuje. Małgorzata postanowiła wypowiedzieć się nieco na temat swój i swojej siostry, z którą do tej pory wspólnie działała w mediach. Przekazała tym samym zaskakująca wiadomość.

Siostry Godlewskie stały się popularne już jakiś czas temu. Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać tych słynących z kontrowersji pań. W wyniku konfliktu na pokładzie samolotu ich drogi rozeszły się jakiś czas temu i choć wydawać by się mogło, że nie ma odwrotu, wiele osób wciąż było pewne, że siostry dojdą o porozumienia. Czas mijał, a obie kobiety wciąż nie publikowały wspólnych zdjęć. Niedawno Małgorzata postanowiła ostatecznie odpowiedzieć, czy ich drogi ponownie się zejdą.

Siostry Godlewskie zakończyły współpracę? Zaskakujące doniesienia

Choć wiele osób było pewnych, że siostry znów zaczną wspólnie działać, Małgorzata ostatecznie zdementowała przypuszczenia. Okazuje się, że ci, którzy wierzyli, że kobiety dojdą do porozumienia, muszą raz na zawsze pożegnać się z nadzieją.

- Zostaję Siostrą Godlewską, ale w tym momencie każda z nas idzie za marzeniami w zupełnie innym kierunku. Kochamy się i sobie kibicujemy. Nadal możecie mnie śledzić na profilach Sióstr Godlewskich. - wyznała Małgorzata.

disco polo, Małgorzata Godlewska bez makijażuMałgorzata Godlewska bez makijażu wygląda jak inna osoba. Ten widok przeraża (Zdjęcia)Czytaj dalej

Ze słów Małgorzaty wynika, że spór pomiędzy nią a Moniką został zażegnany. Choć z każdej ze stron padły bardzo mocne słowa, kobiety najwyraźniej doszły do porozumienia. Co więcej, Małgorzata postanowiła pochwalić się również nowinką ze swojego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

rossmannRossmann właśnie odpalił kosmiczne promocje! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

Małgorzata Godlewska idzie własną drogą

Choć jeszcze kilka miesięcy temu, siostry ogłosiły światu, że zamierzają otworzyć własną szkołę do nauki śpiewu, pomysł okazał się być chyba pomysł nieaktualny. Małgorzata podzieliła się ze swoimi obserwatorami zaskakującą wiadomością. Godlewska ma zamiar otworzyć własny kanał na portalu społecznościowym YouTube.

- Całe życie chowamy się za maskami. Nie robimy tego, czego naprawdę pragniemy. Nie stajemy się tymi, którymi być chcemy. Trzeba być szalonym, żeby być sobą? Powiem Wam w sekrecie, że tylko wariaci są coś warci… Ta pozytywna wariatka, którą jestem, rusza w swoją stronę... Zakładam również nowy kanał - wyznaje.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze pewne, czy dokładnie na swoim kanale będzie zajmowała się Godlewska. Nie wykluczone, że będzie to związane ze śpiewem, choć tak naprawdę może ona jeszcze zaskoczyć wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  6. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana

kuba wojewódzkiCo wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News