To obciach dla całej Polski. "Siostry Godlewskie brane pod uwagę do Eurowizji"

To obciach dla całej Polski. "Siostry Godlewskie brane pod uwagę do Eurowizji" Źródło: youtube.com/siostrygodlewskie

Siostry Godlewskie zasłynęły ponad rok temu swoją autorską wersją kolęd. Przez kontrowersyjny wygląd, ubiór, sposób zachowania i oczywiście wątpliwy talent muzyczny, przez chwilę były w centrum uwagi. Ich marzeniem było stać się gwiazdami muzyki, teraz chcą podbijać Europę i reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji.

Siostry Godlewskie choć są zmorą większości Polaków korzystających z Internetu, wciąż istnieją na scenie polskiego show-biznesu. Celebrytki za wszelką cenę próbują zwrócić na siebie uwagę mediów. Są niezwykle zdeterminowane w dążeniu do sławy, lecz ich starania przynoszą częściej odwrotny niż zamierzony skutek. Chociaż trafiają na strony portali plotkarskich, ludzie traktują ich przypadek bardziej jako ciekawostkę. Jedna z sióstr poinformowała na oficjalnym kanale celebrytek, że duet postanowił rozszerzyć swoją "działalność muzyczną", wkraczając na pułap międzynarodowy. W związku z tym kobiety zgłosiły się do najbliższego konkursu Eurowizji, który ma się odbyć w tym roku w Tel Avivie.

Siostry Godlewskie na Eurowizji?

Zgodnie z tym co mówi Małgorzata Godlewska, siostry są jednym z trzech zespołów, które mają szansą wyjechać na konkurs piosenki. W związku z tym, celebrytki zdecydowały się wypuścić nowy kawałek muzyczny, zatytułowany "Gentelman", który swoją premierę będzie miał na wiosnę. To ma być hit sezonu! Przynajmniej tak zapowiadają Godlewskie. Jesteście ciekawi? - Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję. Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat - podsumowuje Małgorzata Godlewska. Krótkie wideo, które zostało zamieszczone przez siostry już obiło się echem w polskim Internecie, a na ich oficjalnym profilu na Facebooku nie brakuje nieprzychylnych komentarzy. Choć oczywiście zdarzają się też te pochlebne. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Na ich profilu możemy przeczytać opinie internautów. Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z decyzji, które podjęły celebrytki. - Plastik ostatnio bardzo modny, to może akurat im się uda... Ale dlaczego osoby, które nie mają ani trochę szacunku do swojej Ojczyzny mają ją reprezentować na Eurowizji?? - czytamy w jednym z nich. - Obstawiam że przez was większość obywateli Polski nie będzie się przyznawać do tego kraju!! To jest Eurowizja, a nie pokaz plastiku chodzącego!!! - pojawia się dalej. - Obyście nigdy nie miały zaszczytu zaprezentować naszego kraju. To byłaby narodowa porażka - mówi kolejna osoba, śledząca profil Godlewskich. Twórczość, którą reprezentują celebrytki emanuje kiczem, co niezupełnie wpisuje się w kryteria konkursu. Nie mają również poparcia ze strony polskich fanów Eurowizji. Pamiętajmy, że to nie oni ostatecznie oddają swoje głosy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Szok! Niedowierzanie! Kultowa aktorka TVP pozwalała mężowi na zdrady 
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Najwyższy Czas
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News