Siostry Godlewskie kradzież
YouTube / przeAmbitniPL
Maria Wieczorek - 31 Stycznia 2020

Najgorsza kompromitacja Godlewskiej. Została przyłapana na bezczelnej kradzieży

Siostry Godlewskie w ostatnim czasie coraz rzadziej pojawiają się w mediach. Niespodziewanie portale plotkarskie ponownie zainteresowały się jednak jedną z nich. Powodem takiego stanu rzeczy okazała się popełniona przez nią kradzież.

Siostry Godlewskie zasłynęły w sieci dzięki niezbyt udanemu wykonaniu jednej z kolęd. Co ciekawe, kariera medialna celebrytek nie zakończyła się a tym. Małgorzata nadal próbuje swoich sił w śpiewie, a Esmeralda jakiś czas temu weszła do klatki w Fame MMA. Portale plotkarskie nie śledzą już ich życia tak wnikliwie, jak działo się to jeszcze kilkanaście miesięcy temu.

papierosyPolska będzie krajem najdroższych papierosów na świecie. Znamy już przyszłe cenyCzytaj dalej

Siostry Godlewskie znów na celowniku kolorowych mediów

Niespodziewanie w sieci ponownie zrobiło się jednak głośno o Esmeraldzie, która przekazała fanom, że wraz z przyjacielem udaje się w podróż do Dubaju. Oczywiście nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, iż pokazane przez nią zdjęcie z podróży zostało ukradzione. Bez większego problemu można znaleźć je na innym profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta, piesKupili przesłodkiego szczeniaka. Gdy zobaczył go weterynarz, natychmiast zadzwonił po policjęCzytaj dalej

Na fotografii podpisanej przez Godlewską: "Dubaj, nadchodzimy" widzimy trzy czarne walizki. Dokładnie taka sama grafika na początku stycznia została udostępniona przez firmę, która zajmuje się sprzedażą wycieczek. Samozwańcza celebrytka wykorzystała więc cudze zdjęcie, sugerując przy tym, że to ona zrobiła je w czasie podróży.

Sprawa oburzyła wielu internautów, Godlewska nie komentuje

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
2. Z ostatniej chwili! Jest w opłakanym stanie, gwiazda TVP wracająca z Azji zatrzymana na lotnisku
 

Godlewska nadal publikuje na swym profilu na Instagramie kolejne fotografie, utrzymując, że rzeczywiście przebywa na wakacjach w Dubaju. Fani mają co do tego coraz większe wątpliwości, gdyż większość fotografii wygląda na typowo stockowe materiały. Celebrytka nie zmierzy się jednak bezpośrednio z tymi opiniami, gdyż zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod swymi postami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Dziś wieczorem tłumy zasiądą przed telewizorami. Polsat pokaże mega hit, TVP i TVN zdeklasowane
  4. Prawie każdy Polak codziennie ją pije. Lekarze biją na alarm, zwiększa ryzyko nowotworu o 90%
  5. Po latach mąż Marii Czubaszek zdradził, co działo się tuż przed jej śmiercią. Wyjątkowo smutne słowa

Nowotwór 6 letniego chłopca6-latek wrócił do szkoły po długiej walce z nowotworem. Niesamowite, jak zareagowali koledzy na jego widokCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News