Siostry - tragiczna śmierć
Mike Labrum/Unsplash
Aneta Wasilewska - 30 Sierpnia 2020

Tragiczna śmierć dwóch nastoletnich sióstr. Żywioł odebrał im życia

Siostry nie miały szans na przeżycie. Informacje o śmierci dwóch dziewczynek pojawiły się dziś w mediach, wywołując przygnębienie. Niestety, w tym dramatycznym przypadku, żywioł w jednej chwili odebrał im życia.

Siostry zginęły w tym samym czasie. Podczas rodzinnych wakacji doszło do największej tragedii. Nikt nie wyobrażał sobie, że wyjazd zakończy się w ten sposób. Dramatyczne zdarzenie odbiło się echem w całym mieście. 

Pogoda nagrania burzaZaczęło się, żywioł uderzył z ogromną siłą. W sieci pojawia się coraz więcej porażających nagrańCzytaj dalej

Siostry zginęły w niedzielę podczas kempingu 

Do tragedii doszło na kempingu w Toskanii we Włoszech. Siostry w wieku 3 i 14 lat spały w jednym namiocie, gdy runęło na nie drzewo. Podczas zdarzenia wiał silny wiatr, który przyczynił się do tragicznej śmierci obu dziewczynek. W namiocie znajdowała się jeszcze jedna siostra. Wszystkie dziewczynki po zdarzeniu zostały pilnie przetransportowane do szpitala. Młodsza dziewczynka zmarła w drodze do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować starszej dziewczynki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Drzyzga - zdrowiePrzygnębiające informacje o Ewie Drzyzdze. Wszystko przypłaciła dewastacją zdrowiaCzytaj dalej

Po zdarzeniu na miejscu pojawiła się policja. Prokuratorzy, którzy pracują nad sprawą, będą wyjaśniali, czy tragedii można było uniknąć, czy jedynie pogoda miała wpływ na to, że doszło do wypadku. Możliwe, że na kempingu doszło do zaniedbań. Świadkowie zdarzenia, którzy rozmawiali z dziennikarzami lokalnych mediów, opisywali dramatyczne warunki pogodowe w czasie, gdy doszło do zdarzenia. Mówiono, że podmuchy wiatru były na tyle silne, że obawiano się, czy w okolicy nie pojawiła się trąba powietrzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Służby ratownicze nie nadążają. Tysiące Polaków zagrożonych, są odcięci od świata
2. Premiera obostrzenia nie obowiązują? Oburzające zdjęcia Mateusza Morawieckiego
3. Anonimowa relacja obiega media. Wszyscy, którzy byli na wakacjach zostali oszukani i narażeni na ogromne niebezpieczeństwo?

Siostry przyjechały z rodzicami na wakacje 

Jak podają włoskie media, dziewczynki przyjechały na wakacje z rodzicami. Para wynajęła bungalow, pod którym rozbili namiot dla dzieci. To właśnie w nim znajdowały się dziewczynki w momencie tragedii. Obecnie cały teren kempingu jest niedostępny dla odwiedzających. Na wniosek organów prowadzących śledztwo, nie mogą korzystać z niego goście. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Po urlopie czuła dziwne swędzenie skóry głowy. Kiedy mąż zajrzał pod włosy, zamarł
    2. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
    3. Tragiczny w skutkach wypadek gwiazdy „Mam Talent”. Widzowie go uwielbiali, teraz modlą się o jego zdrowie od miesięcy
    4. Podczas cesarki lekarze nagle zaczęli przeraźliwie krzyczeć. Widok noworodka był dla nich wstrząsem
    5. Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc

Aktorka z "Czterech Pancernych"Dziś nie wychodzi nawet z domu. W PRL wzdychały do niej tłumy, była żywą legendąCzytaj dalej

Źródło: Polsat New

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News