Zaraz po sylwestrowej zabawie siostry trafiły do szpitala. Gdy zobaczyły, kto na nie czekał, nie mogły powstrzymać łez

Zaraz po sylwestrowej zabawie siostry trafiły do szpitala. Gdy zobaczyły, kto na nie czekał, nie mogły powstrzymać łez Źródło: pxhere

Siostry zaraz po sylwestrowej zabawie trafiły do szpitala. Wydarzenia z tej nocy brzmią nieprawdopodobnie. Wszystko nabrało zupełnie nowych barw, gdy kobiety dowiedziały się, kto czeka na nie w szpitalu. Momentalnie polały się łzy.

Siostry nie zapomną tego wieczoru już nigdy. Sylwestrowa zabawa skończyła się dla nich w szpitalu, gdzie pojawiła się kolejna niespodzianka. Nowy Rok okazał się zaskakujący, do dziś nie mogą uwierzyć w wydarzenia, które miały wtedy miejsce. 

Siostry po zabawie sylwestrowej trafiły do szpitala

Dwie siostry spędzały sylwestrową noc na wspólnej zabawie. Nie było mowy o żadnym alkoholu, czy tańcach do samego rana, bowiem obie były w zaawansowanych ciążach. Kobiety miały zaplanowany poród na początek Nowego Roku, jednak tuż po imprezie obie zaczęły rodzić. Siostry od razu zostały przewiezione do szpitala, gdzie czekała na nie niesamowita niespodzianka. 

Siostry czekała w szpitalu niesamowita niespodzianka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy siostry trafiły do szpitala, czekała je kolejna niespodzianka tej nocy. Okazało się, że przewieziono je do ośrodka, w którym pracuje ich trzecia siostra. Kobiety nie widziały, że akurat tego dnia ma dyżur i będzie mogła z nimi przeżywać poród. Obie siostry urodziły niemalże w tym samym czasie przy asyście swojej bliskiej.

- O 2:15 urodziłam. Siostra trochę później, chyba ze stresu albo jakaś super synchronizacja - relacjonowała zdarzenia z nocy sylwestrowej jedna z sióstr. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta z Polski brutalnie zaatakowana. Napastnicy użyli strasznego narzędzia
2. Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie żyje wielka legenda

Szczęście, które zawładnęło siostrami, sprawiło, że zalały się łzami radości. Nie mogły wymarzyć sobie lepszego zakończenia roku, a Nowy Rok spędzają już ze swoimi pociechami oraz ukochaną siostrą.

- Te emocje i to wszystko wzięło górę. Razem z dzidziusiami jesteśmy obok siebie na sali i wszystko jest teraz dobrze - powiedziała Katarzyna Walas. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

źródło: polsatnews

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News