Siostra Meghan Markle ujawnia. "Śmierć ojca będzie jej winą"

Siostra Meghan Markle ujawnia. "Śmierć ojca będzie jej winą" Źródło: Fot. YouTube.pl/CBC News

Meghan Markle, odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie ma łatwego życia. Jej rodzina nieustannie udziela się w mediach, wyciągając kolejne, coraz poważniejsze zarzuty przeciwko kobiecie. Księżna Sussex nie może z kolei odpowiedzieć na liczne wypowiedzi i komentarze, nie pozwala bowiem na to dworska etykieta.

Głośno zrobiło się ostatnio o coraz ostrzejszym konflikcie między Meghan Markle a jej ojcem, Thomasem Markle. Okazało się, że trwa on od czasu nieobecności mężczyzny na ślubie córki. Jego nieobecność była uzasadniona poważną chorobą i hospitalizacją. Od tamtego czasu jednak Thomas Markle regularnie wypowiada się w mediach, z czego uczynił nawet swój sposób na życie. W licznych wywiadach, których udziela za pieniądze, mężczyzna zdradza kolejne, coraz pikantniejsze szczegóły z życia księżnej.

Nowy konflikt. Siostra Meghan Markle oskarża ją

Chociaż brytyjska korona zaproponowała Thomasowi przeprowadzkę do Zjednoczonego Królestwa, by mógł być bliżej córki, on odmówił. Nadal jednak powtarza w mediach, że chce wrócić do jej życia i nie spocznie, póki się to nie stanie. Na tym tle właśnie głos zabrała starsza siostra przyrodnia Meghan Markle - Samantha. Kobieta najwyraźniej stara się, podobnie jak ojciec, na fali popularności swojej siostry zrobić własną karierę. Często udziela wywiadów, a w przerwach między rozmowami z mediami udziela się na portalach społecznościowych. Ostatnio za pomocą Twittera ostro zaatakowała swoją siostrę. Miało to miejsce przy okazji uroczystości, na której książę Harry wraz z żoną oddali hołd Nelsonowi Mandeli - prezydentowi RPA, którego rocznica urodzin obchodzona była przed ponad tygodniem. - Może złożyłabyś hołd własnemu ojcu? Dosyć już tego! - wzburzona napisała Samantha Markle. - Zachowuj się jak człowiek, jak kobieta. Jeśli twój ojciec umrze, będziesz go miała na sumieniu, Meg. Jak możesz patrzeć na siebie w lustrze? Harry, chyba miałam rację co do niej. Powinnaś wstydzić się za ten chłód monarchii - dodała.

Konflikty rodzinne a Meghan milczy

Pomimo ostrych ataków Meghan Markle nie zabiera w tych sprawach głosu. To ze względu na etykietę dworu królewskiego. W Wielkiej Brytanii rodzina królewska ma bardzo ograniczone pole do działania w tym zakresie. Wszystko, nawet wpisy na Twitterze, muszą przejść przez kontrolę działu PR i być przez nie zaakceptowane. Może się jednak okazać, że w pewnym momencie reakcja będzie konieczna. Samantha Markle planuje w najbliższym czasie wydać książkę zatytułowaną "Życie w cieniu księżnej". Chce w niej opisać nie tylko swoje relacje z siostrą, ale także wyjawić liczne szczegóły z jej życia prywatnego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II
  2. Cały świat patrzył! Niesamowite spotkanie Kate Middleton i Lecha Wałęsy
  3. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE poniżył Elżbietę II na ślubie
  4. Horror! Sprzedają psy jak zabawki. Bez wody, związane i wciśnięte do pudełek
Śluby gwiazd w 2018 roku Instagram.com/kensingtonroyal Meghan Markle meghan markle Instagram.com/@kensingtonroyal
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News