Siostra Meghan Markle przerywa milczenie! Demaskuje księżną
Patrycja Staszczyk - 19 Sierpnia 2018

Siostra Meghan Markle przerywa milczenie! Demaskuje księżną

Meghan Markle oraz książę Harry pobrali się w maju, jednak kontrowersje wokół ich zaślubin nadal nie cichną. Głównym tego powodem jest jej nie najlepszy kontakt z rodziną. Księżna Sussex jest krytykowana przez własnego ojca i siostrę. Tym razem Samantha Markle postanowiła zdemaskować kłamstwo księżnej.

Jedynym członkiem rodziny na ślubie Meghan była jej matka, Doria Ragland, z którą księżna jest bardzo blisko. W tym ważnym dniu nie towarzyszył jej ojciec. Oficjalnym powodem były problemy zdrowotne, jednak Thomas Markle sam później przyznał, iż nie mógł pojawić się na uroczystości z powodu kłótni z córką. Okazuje się, że przed ślubem próbował sprzedać mediom zdjęcia związane ze swoją córką. Thomas nie widzi w swoim zachowaniu nic złego, a winy dopatruje się u swojego zięcia. - Nie mam jak się z nią skontaktować. Numer telefonu, na który dzwoniłem, już nie działa. Kontaktując się z rodziną królewską, nie otrzymuję odpowiedzi, a nie ma żadnego adresu, pod który mógłbym napisać. (…) Chciałbym, żeby moja relacja z Meghan była jak ojca z córką - taka, jak zawsze była - opowiadał Markle w jednym z wywiadów. - Chciałbym, zostawić za nami różnice i się spotkać. Bardzo za tobą tęsknię. (…) Jeśli miałbym jakąś wiadomość dla Harry’ego, to: odpuść, jestem teraz twoim teściem - dodał ojciec księżnej Meghan, szokując brytyjską opinię publiczną, która nie podejrzewała, że Harry mógłby stawiać żonie podobne zakazy.

Siostra Meghan Markle demaskuje księżną

Ostatnio pojawiła się informacja, że Meghan Markle postanowiła spotkać się z ojcem podczas podróży do Stanów Zjednoczonych, planowanej na ten miesiąc. Samantha Markle, siostra księżnej, od jakiegoś czasu nie wypowiadała się publicznie, jednak teraz postanowiła przerwać milczenie i zdemaskować kłamstwo Meghan. Samantha twierdzi, że Meghan wcale nie planowała spotkać się z ojcem.
- Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny. Nie ma w planach żadnego spotkania. To tylko chwyt PR-owy. PR-owcy mogą już przestać udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wiemy, że tak nie jest. Ten czas jest dla ojca wyjątkowo ciężki, a ja jestem bardzo smutna widząc, jak moja siostra go ignoruje - wyznała Samantha. Dodatkowo Samantha stwierdziła, że jej siostra jest hipokrytką. - Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. (...) Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej - podsumowała Samantha. Jak na razie Meghan nie odniosła się do słów przyrodniej siostry.
  1. Skandal podczas wyławiania ciała chłopca w Darłowie. Brak słów
  2. Autem zaczął nagle taranować ludzi! Tożsamość sprawcy jest PORAŻAJĄCA
  3. Gwiazda DDTVN opublikowała MAKABRYCZNE zdjęcie. Uwaga, tylko dla dorosłych
Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
perry_na_okładceNajwiększe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News