O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce

O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce

Jeśli chodzi o kobiety, Robert Lewandowski do tej pory był łączony jedynie ze swoją żoną, Anną i córką, Klarą. Okazuje się, że jest jeszcze jedna, bardzo ważna kobieta w jego życiu. Siostra Lewandowskiego pokazała się w Polsce i zrobiła furorę.

Do tej pory słyszeliśmy o Annie i Klarze Lewandowski, żonie i córce Roberta. Jednakże nasz piłkarz ma w swoim życiu jeszcze siostrę. Chociaż mówi się o niej niewiele, to kiedy już się pojawiła w mediach, zrobiła prawdziwą furorę.

Siostra Lewandowskiego wygląda wspaniale

Siostra Lewandowskiego - Milena, przyjechała do Rosji kibicować bratu na mundialu. Milena jest 3 lata starsza od Lewego. Sama była kiedyś aktywnie związana ze sportem, grała w siatkówkę. Doskonale zatem rozumie emocje, które towarzyszą jej młodszemu bratu podczas mistrzostw świata. W 2014 roku Milena wyszła za maż za Radosława Mirosa. W tym momencie mają trzyletniego synka, Leona. Kobieta jednak na co dzień unika rozgłosu, nie chce korzystać ze sławy swojego brata. Być może jednak, gdyby podjęła inną decyzję, mogłaby zostać prawdziwą gwiazdą. Kobieta ma bowiem wyczucie stylu. Kiedy pojawiła się na ślubie Ani i Roberta, wielokrotnie powtarzano, że przyćmiła ona sukienkę żony brata. Dziś wsparcie Mileny na pewno jest nieocenione. Siostra Lewandowskiego w Moskwie, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal na Mundialu! FIFA próbowała zatuszować ogromną aferę
  2. NOWE fakty ws. śmierci Andrzeja Leppera! Szokujące informacje
  3. Hanna Lis do Kaczyńskiego: „SPIEPRZAJ DZIADU”
  4. Gwiazda TVP zalała się łzami! Co się stało?! Fani w szoku
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News