Siostra Kowalczyk ujawnia jej tragedię. Ledwo przeżyła

Siostra Kowalczyk ujawnia jej tragedię. Ledwo przeżyła Źródło: Fot. Facebook.com

Justyna Kowalczyk to jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek. Mało kto jednak wiedział, jakie dramaty spotykały narciarkę w życiu prywatnym.

Polska zawodniczka choć zapracowała sobie na ogromną sławę i pieniądze prywatnie bardzo cierpi.

Justyna Kowalczyk nie miała czasu na życie prywatne

Całe życie poświęciła sportowi. Nie miała czasu na rodzinę, mnóstwo czasu musiała poświęcać na treningi, podróże na zawody i samą rywalizację. Była najlepsza, ale żeby dojść do mistrzostwa kosztowało ją to wiele wyrzeczeń. Teraz, gdy lata świetności sportowej ma już za sobą dociera do niej jak wiele straciła. - Sport były całym moim życiem. Teraz pozostanie mi tylko chodzenie na nartach dla przyjemności - wyznała Kowalczyk.

Sportsmenka ledwo uszła z życiem

Gwiazda narciarstwa już w dzieciństwie przeżyła ogromną tragedię. Mało kto o tym wiedział, ale gdy Kowalczyk miała rok ledwo uszła z życiem. Medycy nie dawali jej zbyt dużych szans na przeżycie w związku z wirusem układu pokarmowego, na który zapadła. Na szczęście organizm najlepszej polskiej narciarki poradził sobie z chorobą i wiele lat później cała Polska mogła cieszyć się z sukcesów sportsmenki.

Smutne wyznanie siostry Kowalczyk

Siostra Justyny Kowalczyk bardzo współczuje zawodniczce. Uważa że w życiu są ważniejsze wartości niż sława i pieniądze. Kobieta twierdzi, że taką wartością jest rodzina, której Justynie Kowalczyk przez nadmiar obowiązków związanych z uprawianiem sportu nie udało się założyć. - Justyna powinna zacząć żyć. Życzę jej, żeby poukładała sobie życie. Mimo że jest sławna i ma pieniądze, to jej współczuję. Nie chciałabym być w jej sytuacji - wyznała siostra zawodniczki.
Proponowane linki:
  1. Justyna Kowalczyk o Mackiewiczu! Piekielnie ostry wpis
  2. Koniec. Wstrząsające słowa Kowalczyk, odchodzi
  3. Co się stało?! Kowalczyk trafiła nagle do szpitala
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News