Pierwsze słowa siostry Kory po jej śmierci. Łzy same napływają do oczu

Pierwsze słowa siostry Kory po jej śmierci. Łzy same napływają do oczu

Siostra Kory po raz pierwszy od śmierci wokalistki zabrała w tej sprawie głos. Miało to miejsce podczas pogrzebu gwiazdy, na którym można było usłyszeć wiele wzruszających słów przepełnionych żalem. Po tym, co powiedziała kobieta, łzy same cisną się do oczu.

Pogrzeb kory odbył się w środę na cmentarzu na warszawskich Powązkach. Na uroczystości było obecnych wiele osób w tym najbliżsi oraz fani. Artystka od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową, która powoli wyniszczała jej organizm. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła całą Polską. Siostra Kory wygłosiła na uroczystości krótkie przemówienie, które wycisnęło z obecnych wszystkie łzy. Swojego smutku nie krył również syn wokalistki. PRZECZYTAJ: Zebranych wryło w ziemię. Brutalny atak na PiS podczas pogrzebu Kory!

Siostra Kory wzruszyła wszystkich do łez

Kora nie miała łatwego dzieciństwa. Była piątym dzieckiem ubogiego małżeństwa, które z powodów finansowych i zdrowotnych nie mogło się opiekować taką ilością dzieci. Przez to Kora wylądowała w sierocińcu, a następnie w rodzinie zastępczej. Mimo tak okropnych przeżyć nie miała żalu do swojej matki, której nie przestała kochać. Jej siostra Hanna w swoich słowach właśnie nawiązała do tej miłości.
- Kochana siostro, całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteście razem i nic już was nie rozdzieli - powiedziała siostra Kory. Wszyscy zgromadzeni byli silnie wzruszeni tymi prostymi, acz jakże wymownymi słowami. Kobiecie w zaledwie jednym zdaniu udało się zawrzeć całe spektrum uczuć, łączących ją ze zmarłą siostrą oraz matką. Ich drogi za życia zostały rozdzielone przez los, jednak teraz znowu mogą być razem, tak jak Kora tego chciała przez całe swoje życie. PRZECZYTAJ: Załamany mąż Kory nie wytrzymał na pogrzebie. Łzy cisną się do oczu

Na co umarła Kora?

Pierwsza diagnoza, jaką usłyszała piosenkarka padła w 2014 roku. Niestety okazało się, że jest to bardzo złośliwy rak jajników, który dawał o sobie znać znacznie wcześniej, jednak lekarze zignorowali jej objawy. Choroba okazała się bardzo odporna na leczenie i powracała co jakiś czas ze zdwojoną siłą. Wokalistka próbowała wszystkiego, aby wyzdrowieć, lecz niestety było już za późno. Kora Jackowska fot. YouTube Polsat fot. facebook.com/drkrzyszofgojdz fot. wikipedia.org źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News