Siostra Kory ujawniła drastyczne fakty z życia siostry. Odbiera mowę

Siostra Kory ujawniła drastyczne fakty z życia siostry. Odbiera mowę

Siostra Kory ujawniła wstrząsające fakty z życia Olgi Sipowicz, zmarłej po heroicznej walce z rakiem. Brutalnie szczera siostra Kory zdecydowała się opowiedzieć o sekretach i szokujących szczegółach życia siostry w rozmowie z periodykiem Wysokie Obcasy. 

Kora nie żyje

Kora Jackowska, wielka artystka, po której zapłakała cała Polska, nie żyje. Wokalistka zmarła 28 lipca w sobotę nad ranem wśród rodziny i najbliższych przyjaciół. Cały kraj obserwował postępy w jej walce z chorobą i wszyscy do końca wierzyli, że piosenkarce uda się ją pokonać. Bliscy Kory byli wstrząśnięci jej odejściem, ale zaczęli rozmawiać z mediami na temat jej życia. Siostra Kory zdecydowała się nawet opowiedzieć mediom o szczegółach i nieznanych faktach z jej życia, które dla wielu będą szokujące. Komentujący wywiad przyznają, że odebrało im mowę.

Czy Kora była w domu dziecka? Jej historia przeraża

Z pewnością nikomu nie jest obca historia Kory związana z wykorzystywaniem przez księdza - pedofila. Teraz Anna Kubczak, siostra Kory ujawniła nowe drastyczne szczegóły z pobytu w sierocińcu, w którym obie spędziły dzieciństwo. - Byłyśmy tam razem, ale nas rozdzielono. To było okrutne, bardzo okrutne... Tam istniał taki podział, do dziś nie mogę sobie tego wytłumaczyć, że maluchy miały inne zajęcia. Tęskniła za mną, czego nie byłam do końca świadoma. Też byłam dzieckiem. Pamiętam, jak spotkałyśmy się w holu. Maluchy szły w jedną stronę, my w drugą. Oleńka zatrzymała się, bo mnie zobaczyła, rączki wyciąga do mnie i... Zakonnica pociągnęła ją mocno, uderzyła w czubek głowy. Ona taka biedna popatrzyła na mnie smutnymi, wielkimi oczami. Nawet nie zapłakała. Skoczyłam wtedy jak tygrysica, dlaczego ta zakonnica bije moją siostrę. No, efekt był taki, że musiałam klęczeć w kącie z rękami do góry. Tamte doświadczenia odbiły się pewnie na tej ciągłej żądzy miłości Oleńki - powiedziała w wywiadzie. Anna przyznaje, że wydarzenia z dzieciństwa odbiły się na dorosłym życiu Kory. - Pewnie dlatego, że nie miała wtedy normalnego domu, tak bardzo dbała potem o swoje domy w Warszawie i na Roztoczu. Wiła tam gniazda. Była niesamowitą estetką. Kiedy wybieraliśmy jej miejsce na Powązkach, myślałam przede wszystkim o tym, żeby było piękne. Aby ten jej ostatni dom był zielony, z przestrzenią, aby czuła się w nim dobrze - dodała siostra Kory.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  2. Jurorki Projekt Lady dostałyby zawału. Szokujące zdjęcie uczestniczki
  3. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku
Źródło: msn.com  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News