Przebrała się za krzak i położyła na chodniku. Podglądała faceta, który chwilę później doprowadził jej siostrę do łez

Przebrała się za krzak i położyła na chodniku. Podglądała faceta, który chwilę później doprowadził jej siostrę do łez Źródło: Screen/ Twitter/ @theresemerkel

Siostra, która jest gotowa do wielkich poświęceń dla swoich bliskich, to skarb. Ta dziewczyna udowodniła, że jest w stanie zrobić wiele dla swego rodzeństwa. Nie każdy byłby w stanie przebrać się za krzak.

Siostra była gotowa do wielkiego poświęcenia. Zdecydowała się przebrać za krzak, aby być świadkiem ważnego spotkania jej siostry z chłopakiem. Dziewczyna chciała mieć to pod kontrolą. A że wymagało to nietypowych działań? Pokazała, że to rodzeństwo wiąże wielka więź. Niewiele osób zgodziłoby się założyć absurdalny kostium i koczować w ukryciu w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń.

Siostra przebrała się za krzak, by mieć wszystko pod kontrolą

Theresa Mekrek z pewnością zasługuje na tytuł siostry roku. To ona przygotowała kostium krzaka tylko po to, by uchwycić bardzo ważny moment z życia swojej starszej o rok siostry. Nie tylko jej nie odmówiła, przeciwnie - bardzo zaangażowała się w ten projekt. 

Theresa zrobiła ze sznurków zebranych z podwórza, liści i słomy niezwykle wiarygodny kostium krzaka. Później z ukrycia obserwowała przebieg spotkania siostry i jej chłopaka. Doskonale widziała, jak mężczyzna doprowadza ją do łez. I uchwyciła ten moment aparatem. Dokładnie o to chodziło - misja została wykonana.

Jak paparazzi. Zdjęcie perfekcyjne

Theresa wtopiła się w otoczenie i cierpliwie czekała, przebrana za krzak, aż chłopak siostry przejdzie do rzeczy i zada jej bardzo ważne pytanie. Gdy to zrobił, a dziewczyna ukryła wzruszoną twarz w dłoniach, Theresa przeszła do działania. Uchwyciła moment siostrzanych zaręczyn perfekcyjnie. Było to zdjęcie idealne, kapitalna pamiątka dla młodej pary na przyszłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście fotografia nie trafiła tylko do domowego archiwum. Theresa pochwaliła się nią w mediach społecznościowych. Przy okazji pokazała także swój kostium krzaka - widać, że dziewczyna ma dystans do siebie.

- Siostra zaręczyła się w ten weekend, a ja przebrałam się za krzak, aby zobaczyć i uchwycić ten moment. Między nami jest różnica tylko roku... Dlaczego nasze życie aż tak się różni? - zapytała żartobliwie Theresa na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Nie jest pewne, kto był inicjatorem akcji. Bardzo możliwe, że narzeczony - przecież to on wiedział, co planuje. A może to przyszła panna młoda wyczuła intencje chłopaka? Na pewno dziewczyna zasłużyła na wszelkie pochwały. Każdy chciałby mieć rodzeństwo gotowe do takich szalonych poświęceń. Jeśli ktoś jest gotów przebrać się dla ciebie za krzak, to zrobi wszystko.

Źródło: Screen/ Twitter/ @theresemerkel

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Metro

Następny artykuł