9-latka i jej siostra jak zwykle szły do szkoły. Przeżyła tylko jedna, porażające doniesienia o wyjątkowo bolesnej śmierci za granicą

9-latka i jej siostra jak zwykle szły do szkoły. Przeżyła tylko jedna, porażające doniesienia o wyjątkowo bolesnej śmierci za granicą Źródło: .

Siostra patrzyła, jak na jej oczach umiera 9-latka. Z przerażającą śmiercią nikt nie potrafi się pogodzić. Nikt też nie może zrozumieć, jak doszło do tak dramatycznych wydarzeń.

Siostra zauważyła przez okno, że Ling Ling wraca ze szkoły do domu. Nagle z nieznanych przyczyn dziewczynka została zaatakowana. Jej siostra szybko pobiegła na ratunek, ale nie mogła za wiele zrobić, by pomóc dziewczynce. 

Siostra nie była w stanie pomóc 9-latce

Dwa biegające po ulicy psy dopadły dziewczynkę. Z zeznań świadków wynika, że zwierzęta pojawiły się znikąd i zaatakowały dziecko, gryząc je w kark. Niestety, siostra, która znajdowała się obok 9-latki, nie była w stanie jej pomóc. Rzucała w psy kamieniami, ale to nie przynosiło żadnych rezultatów. Dopiero ich rodzice, którzy pojawili się na miejscu, mogli odgonić agresywne psy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka, którą zaatakowały psy, natychmiast została przewieziona do szpitala. Lekarze z całych sił robili wszystko, co w ich mocy, by uratować dziecko, niestety nie udało im się. Dziewczynka zmarła w szpitalu, a lekarze jako przyczynę zgonu podają pogryzienie psa. 

9-latka i jej siostra znalazły się w niebezpieczeństwie

- Oba psy były duże. Skoczyły na dziewczynkę i ugryzły ją w kark. Miała rozgryzioną szyję i obrażenia głowy - powiedział jeden z mieszkańców wioski, w której doszło do tragedii. 

Inny mężczyzna, który miał być świadkiem przerażających wydarzeń, dodał, że pies ciągnął dziewczynę przez ponad 50 metrów, zanim puścił ją i uciekł. 

Dzisiaj grzeje: 1.Ujawniono prawdę na temat pochodzenia Viki Gabor. 12-latka spotkała się z lawiną hejtu
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Psy, które zaatakowały dziecko, należą do mieszkańca wsi. Jak stwierdził opiekun, nawet nie wiedział, że jego psy uciekły z posesji. Teraz zwierzęta zostały schwytane przez służby, a policja wszczęła dochodzenie w sprawie śmierci dziewczynki na skutek pogryzienia przez psa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News