Ojciec zabił małego Wiktorka. Ujawniamy, co wcześniej stało się z 14-miesięczną siostrą niemowlaka

Ojciec zabił małego Wiktorka. Ujawniamy, co wcześniej stało się z 14-miesięczną siostrą niemowlaka Źródło: slaskapolicja.pl

14-miesięczna siostra tragicznie zmarłego Wiktorka również została poddana badaniom, a śledczy doszli do wstrząsających ustaleń. Nie było ani chwili do stracenia i natychmiast podjęto kilka ważnych decyzji w jej sprawie. Trudno zrozumieć jak można dopuścić się takiego bestialstwa.

Siostra chłopczyka w momencie, gdy ojciec stwierdził, że miesięczny Wiktorek nie oddycha, była wraz z 29-letnią mamą poza domem. Według zeznań kobiety miały udać się na spacer i do sklepu, jednak kiedy śledczy przyjrzeli się sytuacji starszej siostry skatowanego dziecka nie mogli podjąć innej decyzji. Ujawniamy ustalenia dokonane przez funkcjonariuszy oraz lekarzy. 

Okazuje się, że również siostra małego Wiktorka mogła być ofiarą przemocy

Choć nie brzmi to najlepiej, to siostra małego Wiktorka miała więcej szczęścia niż jej młodszy brat. Według ustaleń przekazanych przez prokuraturę w Gliwicach powodem zgonu miesięcznego dziecka był rozległy uraz głowy. Noworodek był ofiarą przemocy domowej od samego początku swojego życia. Trudno zrozumieć co kierowało rodzicami, którzy zgotowali niewinnemu maluchowi taki los. Joanna Smorczewska z gliwickiej prokuratury poinformowała jednocześnie, iż śmiertelny uraz powstał w wyniku działania osób trzecich, najprawdopodobniej ojca, pod którego opieką znajdował się chłopczyk. Śledczy przedstawili jednocześnie niepokojącą tezę dotycząca tego co wcześniej stało się z 14-miesięczną siostrą zabitego niemowlaka. Ona również mogła być ofiarą przemocy ze strony swoich opiekunów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trudno zrozumieć co musiała przeżywać

Siostra chłopczyka z Rudy Śląskiej również posiada historie leczenia w lokalnym szpitalu. Okazuje się, że rok temu trafiła pod opiekę lekarzy po tym jak stwierdzono u niej złamanie żebra. Wszczęto postępowanie w tej sprawie jednak zdecydowano się na umorzenie tej sprawy. Teraz po niewyobrażalnej tragedii jaka spotkała zaledwie miesięcznego Wiktorka postanowiono, iż zostanie ona na nowo zbadana. Obrażenia jakie wtedy odnotowano mogły zostać zbagatelizowane.

Dzisiaj grzeje: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Dzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzja

Natychmiast podjęto działania

W wyniku przeprowadzonej sekcji zwłok stwierdzono, że kości małego Wiktorka noszą ślady gojących się złamań. Siostra chłopczyka w środę została natychmiast przetransportowana do szpitala na badania, a następnie umieszczona w rodzinie zastępczej. W związku ze śmiercią dziecka zatrzymano 30-letniego ojca oraz 29-letnią mamę Wiktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News