8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia

8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia Źródło: Facebook

Siostra konała na oczach swojej o dwa lata młodszej siostrzyczki. Chwila nieuwagi rodziców i zabawa przy drodze drogi skończyła się tragedią. Dziewczynka, która chciała tylko dogonić uciekającego kota, zmarła w wieku 8 lat.

Siostra postanowiła pobawić się na podwórku. Niebawem do jej zabaw dołączyła starsza z siostrzyczek, która znalazła pięknego białego kota. Chęć, żeby się z nim pobawić doprowadziła do wielkiej tragedii, która rozegrała się zaledwie na kilka metrów od domu dziewczynek.

Siostra poszła się bawić z kotem. Tragedia na drodze

Do sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii. 8-letnia Ashlee Rowland wraz z Emily Rowland spędzały radosne popołudnie na podwórku przy domu ich rodziców. W pewnym momencie, w okolicach wejścia do drzwi domu pojawił się kot. Dziewczynki, wyraźnie poruszone tym widokiem, chciały go pogłaskać. Zwierzę, które było najprawdopodobniej nieoswojone z człowiekiem, zaczęło uciekać. Ashlee powiedziała swojej siostrze, że zaraz wróci ze zwierzakiem, i wbiegła na drogę. Niestety, akurat wtedy nadjechał samochód.

Prowadzący Forda Transita Craig Thomson nie zauważył biegnącego z dużą prędkością dziecka, które momentalnie wpadło pod koła jego samochodu. Przerażony wezwał karetkę, a lekarze stwierdzili, że dziewczynka doznała bardzo poważnego wstrząsu mózgu. Po kilku godzinach pobytu w placówce medycznej stwierdzono zgon dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca nie miał szans

Zdaniem ekspertów Thomson nie miał po prostu czasu na reakcję. Co prawda próbował hamować, ale zabrakło mu dosłownie kilku sekund, aby zjechać i uratować Ashlee. Eksperci sądowi badają sprawę, ale nawet sama policja uniewinnia mężczyznę i mówi, że zrobił wszystko najlepiej tak, jak tylko mógł.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

- Nie ma na świecie osoby, która zdążyłaby zareagować w tego typu sytuacji. Kierowca Formuły 1 prawdopodobnie miałby z tym ogromny problem - mówi Paul Moorcroft, śledczy policji w Derbyshire.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Popularne

Następny artykuł