Niewyobrażalnie smutne wieści obiegły dziś media. Nie żyje siostra Czesława Niemena

Niewyobrażalnie smutne wieści obiegły dziś media. Nie żyje siostra Czesława Niemena Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Siostra Czesława Niemena odeszła. Te informacje zostały już potwierdzone, początkowo nikt nie chciał w nie wierzyć. To nieoceniona strata dla środowiska artystycznego. Podobnie jak brat, również miała w nie swój mały wkład.

Siostra Czesława Niemena nie żyje - ta smutna informacja obiegła polskie media. Fani ubolewają jeszcze bardziej. To dzięki tej kobiecie dowiedzieli się jeszcze więcej o swoim idolu.

Siostra kultowego muzyka miała 91 lat

Jadwiga Bortkiewicz (z domu Wydrzycka) w momencie śmierci miała 91 lat. Wiele osób nie może uwierzyć, że nie żyje, że już nigdy nie zwrócą się do niej o poradę, nie pożartują, nie wymienią się poglądami. 13 marca odeszła idolka wielu osób. Siostra Czesława Niemena czynnie uczestniczyła w zlotach fanów muzyka, była tam najważniejszą i zawsze mile widzianą personą. Oprócz tego miała swój wkład w środowisko muzyczne. Być może nie w tak ogromnym stopniu jak brat, lecz dla wielu była wzorem.

W ostatnich latach swojego życia było mocno związana z Kołobrzegiem i właśnie tam zostanie pochowana. Aktywnie uczestniczyła nie tylko w zlotach fanów, ale również można było posłuchać jej pięknego, miękkiego głosu, gdy śpiewała w kościelnym chórze. Była osobą religijną i muzykalną, dlatego chciała połączyć te dwie pasje.

Fani zalali się łzami. Ich słowa pokazują, jaką stratę ponieśli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miała zawsze czas, cierpliwość wiele ciepłych słów dla każdego. Jej zdolności oratorskie zachwycały wszystkich, kto Jej słuchał. Prawie do końca uczestniczyła w spotkaniach fanów Niemena. Często udzielała wywiadów. Autorzy książek i filmów i wspomnień o Niemenie, często konsultowali się z Nią i zasięgali informacji, wiadomości i faktów od Niej, czyli z pierwszej ręki - tak piszą fani na Facebooku o zmarłej siostrze fani Czesława Niemena.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo
2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

- Miałam wielką przyjemność poznać panią Jadwigę osobiście. Cudowna, ciepła kobieta. Będzie jej bardzo brakować. Kondolencje dla rodziny - takich komentarzy również nie brakuje. Opinie osób, które znały ją osobiście, całkowicie oddają jej cudowną naturę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Niepokojące doniesienia ws. Krzysztofa Piątka. Polak poddany kwarantannie
  3. Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii
  4. Ważny apel polskiego rządu ws. kwarantanny. Niewiele osób o tym wiedziało
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News