Poszedł do domu publicznego i przeżył wstrząs, jak zobaczył w nim swoją siostrę. Chwilę później padły strzały

Poszedł do domu publicznego i przeżył wstrząs, jak zobaczył w nim swoją siostrę. Chwilę później padły strzały Źródło: unsplash/Alexander Popov/

Jego siostra pracowała jako prostytutka, a on, gdy tylko spotkał ją w domu publicznym, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niemal od razu padły strzały i polała się krew. Historia, która mrozi krew w żyłach.

Siostra usilnie próbowała skontaktować się ze swoim bratem, jednak na próżno. Do ich spotkania doszło w zupełnie nieoczekiwanym miejscu i to po wielu latach rozłąki. Kiedy zobaczył ją pracującą w domu publicznym, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Szybko przystąpił do działania, nie okazując litości. 

Poszedł do domu publicznego. Tam pracowała jego siostra

Ta przerażająca historia ukazała się nawet w formie komiksu dla dorosłych "Jazz Maynard - Trylogia Barcelońska", który swoją mrożącą krew w żyłach historią potrafi każdego wciągnąć w zupełnie inny świat. Porusza on wątek rodzeństwa - Laury oraz jej starszego brata, tytułowego Jazza. Gdy ona była jeszcze małą dziewczynką, musiała rozstać się z bratem, który przez liczne konflikty z prawem oraz innymi przestępcami był zmuszony do ucieczki z domu. 

Laura przez 10 lat była wychowywana przez dziadków, aż w końcu wyrosła na piękną kobietę, która za wszelką cenę chciała odnaleźć brata. Wyjechała do Nowego Jorku, gdzie spotkała mężczyznę, któremu od razu zaufała. Ten jednak okazał się alfonsem i zmusił ją do pracy w domu publicznym. Laura przez cały czas pisała listy do Jazza, choć z uwagi na rygorystyczne podejście sutenerów, nigdy żadnego nie wysłała. W końcu jeden z nich okazał nieco litości i skontaktował się z jej bratem. 

Pewnego dnia Jazzowi w końcu udało się odnaleźć miejsce pracy siostry, a gdy tylko przestąpił próg, nie mógł wierzyć własnym oczom. Zobaczył półnagą Laurę, siedzącą na brzegu łóżka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Padły strzały, polała się krew

Jazz ostrożnie podszedł do siostry, której nie widział 10 lat i zapytał, czy wszystko z nią w porządku. Początkowo nie był nawet pewien, czy to ona, bo zmieniła się niesamowicie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 29-letnia polska bizneswomen. Zmarła w skutek choroby nowotworowej

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Mężczyzna zamierzał uwolnić swoją siostrę i wiedział, że musi być w tej kwestii bezwzględny. Wyciągnął broń, padły strzały, a sekundę później polała się krew. Widok był okropny, jednak dla nich liczyło się jedynie to, że znów może zająć się swoją siostrą. Historia rodzeństwa została zobrazowana w niebywały sposób dlatego nic dziwnego, że komiks cieszy się aż taką popularnością. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: fakt  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News