Na pogrzeb brata jego siostra ubrała się tak, że matka nie wytrzymała. Ciężarna Iza totalnie przesadziła

Na pogrzeb brata jego siostra ubrała się tak, że matka nie wytrzymała. Ciężarna Iza totalnie przesadziła Źródło: Unsplash/Mayron Oliveira

Siostra przyszła na pogrzeb swojego brata. Jest w zaawansowanej ciąży, ale nawet to nie powstrzymało furii jej matki. To, co założyła na siebie dziewczyna, przekracza wszystkie granice dobrego smaku.

Siostra przyjechała na pogrzeb Waldka aż z Warszawy. Chociaż byli poróżnieni, postanowiła, że istotniejsze od kłótni jest to, aby spełnić ostatni obowiązek i odprowadzić go na cmentarz. Kiedy Ania, kuzynka zmarłego, zobaczyła, co założyła na siebie dziewczyna, odjęło jej mowę. To matka ciężarnej siostry zdobyła się jednak na komentarz. Ania podzieliła się z internautami doświadczeniem w nadziei, że będzie stanowiło przestrogę dla innych.

Siostra przyszła na pogrzeb w sukience mini

Siostra Waldka opuściła dom rodzinny i wyprowadziła się do Warszawy w poszukiwaniu szczęścia i lepszych zarobków. Jednak jak wyznaje Ania, życie w stolicy zmieniło ją na niekorzyść. Ma o tym świadczyć dobór stroju na pogrzeb brata, który zakrawa na brak szacunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Warszawa ją bardzo zmieniła i stała się przez nią pewna siebie. Kiedyś to była skromna dziewczyna, ale kiedy zamieszkała w stolicy, zapomniała o chorej matce i o biedniejszym bracie. Zaczęła przeliczać wszystko na pieniądze i nie liczyło się nic więcej - relacjonuje Ania.

Rodzina początkowo wątpiła, czy kobieta pojawi się na pogrzebie, także byli zachwyceni, gdy zobaczyła ją przed kaplicą. Jednak ich radość szybko prysła. Pomimo czarnego stroju ciężko powiedzieć, że ubranie było stosowne do okazji - kobieta miała na sobie bardzo krótką sukienkę i wysokie kozaki, co - jak opowiada kuzynka ciężarnej - nie uszło uwadze pozostałych gości.

- A ludzie? Jak to ludzie… Skupiali się na tym, jak ubrana była Iza i dlaczego wybrała tak odważną kreację, a nie na tym, że odszedł ktoś bliski ich sercom - opowiada rozgoryczona kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

2. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

Jedynym promykiem nadziei w tej ponurej sytuacji była reakcja matki zmarłego, która podobno wzięła dziewczynę na stronę i ostro zwróciła jej uwagę. Chociaż jej reakcja pozostawia wiele do życzenia, można żywić nadzieję, że prędzej czy później reprymenda do niej trafi, a kobieta zweryfikuje swoje podejście. 

- Kątem oka widziałam, jak matka złapała ją za ramię i coś do niej głośno mówiła. Iza tylko pod nosem delikatnie się uśmiechnęła - kończy relację kuzynka zmarłego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News