Gwiazda Top Model poinformowała o ciężkiej chorobie. Jest bardzo źle, jej siostra z każdym dniem cierpi coraz bardziej

Gwiazda Top Model poinformowała o ciężkiej chorobie. Jest bardzo źle, jej siostra z każdym dniem cierpi coraz bardziej Źródło: instagram/topmodelpolskatvn/

Siostra gwiazdy "Top Model" jest poważnie chora, a każdy dzień oznacza dla niej walkę o życie. W mediach społecznościowych pojawiły się oficjalne informacje, które są naprawdę niepokojące.

Młodsza siostra uczestniczki uwielbianego programu ma poważne problemy zdrowotne. Nikt nie miał wcześniej o tym pojęcia, jednak to wydarzenia z ostatniego odcinka sprawiły, że młoda gwiazda postanowiła wyjawić przykrą prawdę. Okazuje się, że sytuacja jest naprawdę poważna i każde wsparcie może wpłynąć na los dziewczynki. 

Rodzinny dramat gwiazdy "Top Model". Jej siostra każdego dnia walczy o życie 

W ostatnim odcinku "Top Model" widzowie niespodziewanie pożegnali się z 16-letnią Nikolą Furman, która dobrowolnie zadecydowała o odejściu z programu. Stacja w ostatnich minutach pokazała, że uczestniczka nagle poczuła się źle i wymagana była interwencja ekipy ratowniczej. Dopiero teraz do fanów show TVN-u dotarły smutne informacje o siostrzyce Nikoli. 

Okazuje się, że problemy zdrowotne 16-latki to nie jedyny powód, przez który postanowiła opuścić dom modelek. Za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowała poruszające zdjęcie, poinformowała, że jej młodsza siostrzyczka jest ciężko chora na nowotwór. 3-letnia Amelka każdego dnia walczy o życie. 

- Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu pierwsza to powody zdrowotne a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki - napisała 16-latka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Każda pomoc ma znaczenie 

Była już uczestniczka show postanowiła wykorzystać rozpoznawalność, którą zawdzięcza kilku tygodniom spędzonym przed kamerami TVN-u i poprosić swoje spore grono obserwatorów o pomoc. Przekazała, że ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie dla 3-latki. Internauci od razu wyrazili chęć pomocy i deklarowali wpłacenie datku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Patrzyła, jak lekarz przy porodzie urywa główkę jej dziecka. Razem z mężem domagają się odszkodowania, szpital nie przyznaje się do winy

2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Wraz z fundacja TipTop rozpoczynamy akcje Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiorki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę - dodała na koniec wzruszającego wpisu. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. 17-letni syn legendarnego aktora walczy z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Nie jest dobrze
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: instagram 

Następny artykuł