Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej rodzice

Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej rodzice Źródło: youtube.com/ Documentaires FR

Siostra przeżyła prawdziwy koszmar. Jej brat brutalnie ją zgwałcił. Dziewczyna przez wiele lat była zastraszana przez niego i bliskich. Choć brat wyrządził jej tę potworną krzywdę, to rodzice zadali jej największy cios.

Siostra przez lata zmuszana była do ukrywania zbrodni popełnionej przez swojego brata. W 2005 roku została przez swojego oprawcę zaproszona na imprezę, która zamieniła się w koszmar. Mężczyzna podał nieletniej narkotyki i upił ją, po czym wykorzystał, gdy spała. O wiele gorszą ranę zadali psychice dziewczyny zadali jednak jej rodzice, którzy okazali się jeszcze większymi bestiami niż jej oprawca.

Siostra została zgwałcona przez brata. Wstrząsająca opowieść kobiety

28-letnia Australijka po dziś nie może ułożyć sobie życia po tym, co stało się 14 lat temu. W 2005 roku, jako jeszcze 14-letnie dziecko, została zaproszona przez swojego brata na imprezę, dzięki której miała poznać jego przyjaciół. Bliski dziewczyny oszukał ją jednak, gdyż w mieszkaniu, w którym pojawiła się nastolatka, znajdował się tylko on i jego współlokator. Z racji późnej pory, dziewczyna została u niego na noc. Jak się potem okazało - najgorszą noc w swoim życiu.

Młoda kobieta obudziła się naga w łóżku obok swojego brata, który się przy niej masturbował. Sama poczuła wielki ból i zobaczyła, że krwawi z organów rozrodczych. Wtedy zrozumiała, że napoje, które były jej podawane poprzedniej nocy, zawierały alkohol, a papierosy, które wypaliła, były tak naprawdę blantami z marihuaną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice bronili oprawcy

Kobieta została zastraszona przez swojego brata, przez co 2 lata ukrywała to, co zdarzyło się tamtej feralnej nocy. W wieku 16 lat chciała iść na komisariat zgłosić sprawę, ale ojciec zagroził jej wyrzuceniem z domu, jeśli spróbuje rozbić rodzinę. Kurtyna milczenia utrzymywała się przez kolejne 16 lat, aż kobieta, która nie potrafiła sobie poradzić z depresją, zdecydowała się szukać sprawiedliwości.

Na sali rozpraw rodzice bronili zwyrodnialca. Mówią, że to wina dziewczyny, która kłamie i wrobiła swojego brata w gwałt, podczas gdy ich zdaniem sama chciała posmakować z nim seksu. Brat dziewczyny potwierdził słowa rodziców, co wzburzyło sędziego.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Zbezczeszczą grób Piotra Woźniaka-Staraka?! Straszliwe doniesienia, rodzina milionera mogła złamać prawo

- Jej życie już zawsze będzie naznaczone tymi wydarzeniami. Ma problemy psychiczne i od dawna ma zaniżone poczucie własnej wartości. Obawia się, że nigdy nie będzie mogła być matką przez demony, które na nią sprowadziłeś - mówił sędzia.

Na szczęście prawo stanęło po stronie kobiety, która doprowadziła do dożywotniego aresztowania swojego brata. Z rodzicami nie chce już nigdy utrzymywać kontaktu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. 16-latka przyniosła do szpitala martwego noworodka w reklamówce. Miał roztrzaskaną główkę
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródł: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News