Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie

Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie Źródło: fot. instagram.com/Casey Sosnowski

Siostra pokazała wszystkim internautom kłamstwo swojego rodzeństwa, które zostało przyłapane na gorącym uczynku. Przy okazji pokazała, jak często wygląda robienie zdjęć na Instagrama.

Siostra niekiedy potrafi naprawdę mocno zaleźć za skórę swojemu rodzeństwu, które zazwyczaj nie spodziewa się nawet, co je czeka. W tym wypadku mówimy o sytuacji pomiędzy dwoma siostrami Casey i Carli Sosnowski, które mieszkają razem w stanie Floryda w USA. Casey już od jakiegoś czasu stara się wypromować swój profil na portalu Instagram, gdzie bardzo regularnie zamieszcza swoje kolejne fotografie.

Co ciekawe, to właśnie kłamstwo związane z jednym z jej zdjęć zostało rozpowszechnione przez jej siostrę, która przyłapała wschodzącą gwiazdę Internetu na gorącym uczynku. Carla zamieściła nawet zdjęcie, w którym przedstawiła, jak naprawdę wyglądała sesja jej siostry.

Siostra Casey ukazała jej kłamstwo

Raczej nikogo nie trzeba uświadamiać, jak w dzisiejszych czasach istotne są media społecznościowe i to, jakie dają możliwości na niemałą karierę. Oczywiście nie każdy może odnieść sukces w Internecie, ale nie zniechęca to kolejnych osób, które mimo wszystko stwierdzają, że warto spróbować swojego szczęścia w tej branży.

Casey Sosnowski na swoim profilu instagramowym zamieściła motywujące zdjęcie, na którym ubrana jest w sportowy strój, a w tle widać piękny leśny krajobraz. Oczywiście nie mogło zabraknąć motywującego podpisu pod zdjęciem, jak to odpoczynek i aktywność na łonie natury działa wspaniale na nasz organizm.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście jest to szczera prawda i warto promować zdrowy tryb życia, ale problem w tym, że Casey wcale nie była na żadnej przechadzce po lesie, a samo zdjęcie zostało zrobione w ogrodzie, który przylega do domu jej rodziców, gdzie mieszka wraz ze swoim rodzeństwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Rzecz jasna jej siostra Carla nie mogła przepuścić takiej okazji i ujawniła w Internecie kłamstwo Casey, która widząc co się właśnie dzieje, natychmiast zmieniła wpis pod zdjęciem. Teraz odniosła się żartobliwie do tego, co zrobiła jej siostra, ale niestety niesmak pozostał. Przy okazji, Amerykanka dzięki swojemu zdjęciu obnażyła to, że wiele zdjęć, które widzimy w mediach społecznościowych, a które wyglądają na zrobione spontanicznie, tak naprawdę są rezultatem długiej sesji zdjęciowej, z której dopiero to najlepsze zdjęcie jest wybierane do publikacji.

Siostra screen twitter.com/Carly Sosnowski

Siostra screen twitter.com/Carly Sosnowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"
  6.  

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News