Serce mamy pękło na pół, gdy zobaczyła na podłodze zakrwawionego 3-letniego synka. Wiadomo już, co zrobiła mu siostra

Serce mamy pękło na pół, gdy zobaczyła na podłodze zakrwawionego 3-letniego synka. Wiadomo już, co zrobiła mu siostra Źródło: pexels.com/Kat Jayne

Siostra żyła wraz z przyrodnim bratem i swoją mamą w spokojnej okolicy. Pewnego dnia matka wróciła do pustego mieszkania, w którym znajdowało się tylko ciało jej 3-letniego syna. Córki nie było w środku.

Siostra 3-latka była poszukiwana przez długi czas zarówno przez mamę, jak i policję. W końcu funkcjonariusze zdecydowali się podjąć akcję na dużą skalę. W międzyczasie wyjaśniło się też, jak zginął chłopiec.

Siostra winna rodzinnej tragedii. Zaatakowała 3-latka

W domu wielorodzinnym na północnym zachodzie Niemiec rozegrała się prawdziwa, rodzinna tragedia. Wieczorem, 6 listopada, przy Neulandstraße w Detmold, mama natknęła się na ciało swojego martwego synka. Chłopczyk leżał w kałuży krwi i już nie żył. Potwierdziły to służby, które natychmiast zjawiły się na miejscu zdarzenia. Mama zaczęła też przeszukiwać cały dom, wołając swoją 15-letnią córkę.

Kobieta bała się, że ktoś włamał się do domu i wyrządził krzywdę jej dzieciom. 3-letni chłopiec leżący na podłodze zginął od ciosu ostrym nożem. Nastolatki nie było w mieszkaniu, lecz po przesłuchaniu mamy i konsultacji służb zorganizowano obławę na 15-latkę. Wiadomo już było, jak zginął jej przyrodni brat.

Obława trwała do późnych godzin. W akcji uczestniczyły psy i helikopter

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policjanci z Lippe i Bielefeld zorganizowali poszukiwania. Priorytetem było odnaleźć dziewczynę, dlatego na miejsce zwołano wszystkie okoliczne patrole oraz ekspertów od poszukiwań. W akcji pomagało kilka psów tropiących oraz policyjny helikopter. Szukano jej do późnych godzin nocnych, a w schwytaniu pomogli świadkowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Po publikacji zdjęć nastolatki oraz opisu tego, w co była ubrana, na policję zadzwonił jeden ze świadków zgłaszając, że właśnie widział dziewczynę. Zatrzymanie miało miejsce w czwartek, 7 listopada, przed południem. Na tę chwilę nie wiadomo dlaczego 15-latka zaatakowała młodszego, przybranego brata i co mogło ją tak mocno wzburzyć. Kiedy się uspokoi, policjanci oraz psycholog dokonają przesłuchania, by ustalić motyw zbrodni. Niemiecki "Bild" informuje również, że rodzina pochodzi z Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Jarosław Bieniuk przekroczył wszelkie granice. Aż wstyd powtórzyć, co powiedział o ciąży swojej ukochanej
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Polsat News

Następny artykuł