16-latek wpadł w szał i zabił siostrę z powodu, w który ciężko uwierzyć. Zapadł bezlitosny wyrok

16-latek wpadł w szał i zabił siostrę z powodu, w który ciężko uwierzyć. Zapadł bezlitosny wyrok Źródło: źródło: pexels.com

Siostra została pozbawiona życia przez swojego brata. Powód sprzeczki, jaki wywiązał się między nimi jest błahy, jednak dla chłopaka był wówczas szalenie ważny. W związku z okrutną zbrodnią szybko stanął przed sądem, który wydał przerażający, ale dla wielu sprawiedliwy wyrok.

Siostra nie sądziła, że jej brat może być zdolny do takiego bestialstwa. Kłótnia, która się między nimi wywiązała nie była zbyt poważna, ale dla chłopaka powód był ważny jak życie. Niestety, nie liczył się przy tym z życiem swojej ukochanej siostry. Wyrok sądu w tej sprawie jest sprawiedliwy dla wielu.

Siostra próbowała chronić swoją mamę przez agresywnym bratem

Kevon Watkins mieszkał w Macon, w stanie Georgia w USA i miał 16 lat, kiedy sprawił, że życie jego rodziny nie będzie już takie samo. Nastolatek uwielbiał grać w gry komputerowe, więc w tym celu zmienił swoje domowe hasło internetowe, aby móc grać w gry wideo bez spowalniania internetu przez inne, chcące skorzystać z sieci osoby. Żadna ze stron nie mogła przewidzieć tego, co stanie się dalej.

Kevon wdał się w ostrą awanturę ze swoją mamą, która domagała się przywrócenia hasła do domowego wi-fi. Konfrontacja stawała się coraz bardziej zaciekła, a kłótnia zmierzała już nie tylko w stronę przemocy słownej, ale i fizycznej. Do sprzeczki włączyła się 20-letnia Alexus, siostra Kevona i próbowała przekonać go do zmiany hasła i przestania wygłupiania się. Wtedy Kevon wpadł w szał i rzucił się na siostrę.

Gołymi rękami zadusił siostrę. Nie miał za grosz litości

Mama próbowała rozdzielić szamocące się rodzeństwo. W pewnym momencie Kevon znalazł się na górze i zaczął z całej siły dusić Alexus. Potem zwolnił uścisk mówiąc, że i tak ma wszystko pod kontrolą i że puści ją, jeśli będzie mógł sam rozporządzać internetem. Mama w tym czasie zadzwoniła na numer alarmowy 911 i wezwała potrzebne służby. Również 13-letni brat rodzeństwa zadzwonił na ten numer i błagał o pomoc, nazywając Kevona "szaleńcem" mówiła również, że boi się o życie siostry i mamy, która walczyła o każdy oddech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po około 10 minut funkcjonariusze oraz karetka zjawili się na miejscu. Kevon nadal trzymał siostrę na siłę, ale twierdził, że ma kontrolę nad nią i nic jej się nie dzieje. Na polecenie policjanta zwolnił uścisk, a ona nagle stała się bezwładna. Natychmiast podjęto resuscytację, ale na niewiele się to zdało - Alexus zmarła.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie

2. Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

W związku ze śmiercią siostry Kevon stanął przed sądem i był sądzony jak morderca. Teraz jako 18-latek zrzekł się prawa do rozprawy przysięgłych i zdecydował, że to sąd go wysłucha i sam przejrzy dowody oraz zadecyduje o wyroku. Ten mógł być tylko jeden - dożywocie. Dla rodziny był to kolejny cios, ale wiele osób na sali było zgodnych: "pozbawił siostry życia, więc powinien zgnić w ciasnym więzieniu" - takich opinii było sporo. Nastolatek na koniec wszystkich przeprosił.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
    2.  Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
    3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
    4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
    5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Oxygen

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News