Najsłynniejsze siostry syjamskie skończyły już 27 lat. Niedawno podjęły przełomową decyzję

Najsłynniejsze siostry syjamskie skończyły już 27 lat. Niedawno podjęły przełomową decyzję Źródło: Instagram/abbyandbrittany

Siostra jest zazwyczaj najlepszą przyjaciółką. Te siostry łączy o wiele więcej niż przyjaźń: są najsłynniejszymi bliźniaczkami syjamskimi na świecie. Teraz podjęły przełomową decyzję dotyczącą ich życia.

Siostra bliźniaczka to osoba, na którą zawsze można liczyć. Często mówi się, że osoby będące bliźniakami myślą i zachowują się niemalże identycznie, a nawet wspólnie czują to samo. Co się jednak dzieje w przypadku, gdy bliźniaki muszą żyć w jednym ciele? Na temat bycia siostrą syjamską niewątpliwie najwięcej wiedzą Abby i Brittany Hensel. Swojej przypadłości nie odbierają jako przekleństwo, a jako wyzwanie. Losy tych dwóch dziewczyn śledzi cały świat. Niedawno bliźniaczki skończyły 27 lat i podjęły przełomową decyzję w swoim życiu. 

Dwie dusze, jedno ciało

Każdego dnia muszą dzielić ze sobą jedno ciało. Do końca życia każda siostra będzie musiała być ze sobą połączona. Abby i Brittany musiały nauczyć się funkcjonować i żyć jako jedna osoba. Każda odczuwa tylko połowę ciała - Abby lewą stronę, a Brittany prawą. Kobiety są jednak świetnie skoordynowane i zorganizowane. Nie przejmują się swoją niepełnosprawnością. Swoją chorobę i dysfunkcje, potraktowały jako wyzwanie i dar od Boga. Potrafią nawet klaskać i pisać e-maile obydwiema rękami. 

Bliźniaczki Abby i Brittany pokazują całemu światu, że niepełnosprawność nie oznacza końca życia. Kobiety są idealnym przykładem na to, żeby szukać pozytywnych aspektów w każdej sytuacji. Znajomi bliźniaczek mówią o nich w samych superlatywach, gdyż uważają, że dziewczyny są idealnym przykładem, iż w życiu nie ma żadnych barier - są jedynie w naszej głowie. Dla Abby i Brittany życie jest cudem i starają się czerpać z niego najwięcej jak się da. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety niedawno obchodziły swoje 27. urodziny. Ogłosiły również światu pewną przełomową informację, dotyczącą ich wspólnego życia. Dziewczyny postanowiły zostać nauczycielkami matematyki. Chcą w ten sposób pokazać, że w życiu można zrobić wszystko, jeżeli się tylko tego chce. Ponadto chcą mieć pozytywny wpływ na innych i być inspiracją dla wielu młodych ludzi. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Mimo przeciwności losu bliźniaczki Abby i Brittany spełniają swoje marzenia i starają się pokonywać wszelkie przeciwności losu. Te odważne, ambitne kobiety wspiera cały świat, a przyszli uczniowie na pewno pokochają te nietypowe nauczycielki.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Facebook chce ukryć polubienia. Niebawem zaczyna testy
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: webniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu