Ukrywali się ponad 10 lat. Gwiazda sportu poślubi własną siostrę

Ukrywali się ponad 10 lat. Gwiazda sportu poślubi własną siostrę Źródło: Pixabay Pexels

Gwiazdor sportu przez wiele lat ukrywał przed światem oraz rodziną swój związek. Niedawno uznał, że nadszedł właściwy moment, by podzielić się ze światem swoją kontrowersyjną decyzją. Jak przekazał, ma zamiar poślubić swoją siostrę. Jego decyzja zszokowała wiele osób.

Gwiazdor sportu przekazał światu wiadomość, po której media nie przestają o nim mówić. Po niedawnym dużym sukcesie, wyszło na jaw, że sportowiec chce wziąć ślub ze swoją siostrą. Para ukrywała swój związek przed światem przez 10 lat. 

Sportowiec ogłosił, że weźmie ślub ze swoją siostrą, szokujące doniesienia

Miguel Oliveira trafił do MotoGP w 2019 roku. Jego debiutancki sezon zakończył się zajęciem 17. miejsca w klasyfikacji generalnej. 23 sierpnia 2020 udało mu się jednak wywalczyć swój największy sukces - zwyciężył wyścig o Grand Prix Styrii na austriackim torze Red Bull Ring. Sukces sprawił, że sportowiec zdobył dużą popularność. To z kolei sprawiło, że jego życie prywatne zostało dokładnie prześwietlone przez media. Szokiem dla wielu osób było to, że motocyklista od lat jest w związku z córką swojej macochy. Para planuje ślub.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Hiszpańska gazeta "ABC" podaje, że rodzice Miguela Olivery rozstali się w 2003 roku. Początkowo ojciec sam zajmował się jego wychowaniem, jednak po kilku latach zakochał się i zamieszkał z nową partnerką oraz dwójką jej dzieci. Miguel oraz Andreia stali się nierozłączni. Uznali jednak, że będą ukrywać swoje uczucie. Dopiero trzy lata temu zdecydowali się przyznać swoim rodzicom, że są w sobie zakochani. 

Rok temu, w lipcu, sportowiec zdecydował się pójść o krok dalej i oświadczył się swojej ukochanej. Jego wybranka była wniebowzięta i oczywiście zgodziła się zostać jego żoną, o czym oboje poinformowali na Instagramie. Profil Miguela śledzi ponad 400 tysięcy osób. Zazwyczaj publikuje on treści związane z pracą, czasami zdarzają się jednak także prywatne zdjęcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą

2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie

3. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia

Wybranka jego serca, Andreia Pimenta, jest z wykształcenia dentystką. Miguel podziela jej pasję, również studiował stomatologię, jednak ze względu na swoją wyścigową pasję, zdecydował się je zawiesić. W wolnym czasie pomaga Andrei w klinice dentystycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych
  4. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona
  5. Właśnie rozszerzyli program dotacji. 37 tys. zł dofinansowania z jednym tylko warunkiem

Źródło: o2, Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News