Sinead O’Connor jest znaną irlandzką piosenkarką, która w ostatnim czasie zszokowała wszystkich swoim wyznaniem odnośnie do zmiany swojej wiary. Jednak teraz przebiła dosłownie wszystko.

Sinead O’Connor zmaga się z poważną chorobą psychiczną. Artystka odbyła nawet specjalne leczenie w Stanach Zjednoczonych, jednak według miejscowych mediów nie przyniosła ona żadnego rezultatu.

Wszystko wskazuje na to, że jej stan zdrowia psychicznego pogarsza się z każdym dniem. Nie tak dawno Sinead O’Connor ogłosiła wszem i wobec że przechodzi na Islam. Zmieniła nawet swoje imię, które teraz brzmi Shuhada.

– Z dumą mogę ogłosić, że zostałam muzułmanką. Jest to naturalna konkluzja każdej inteligentnej podróży teologicznej. Studiowanie wszystkich pism prowadzi do islamu. To oznacza, że wszystkie inne pisma są zbędne – wyznała gwiazda.

Sinead O’Connor totalnie odleciała

Zmiana religii i imienia to nie jedyne z zaskakujących wyznań artystki. Jej fani są przerażeni aktualnym stanem zdrowia ich idolki. Obawiają się, że gwiazda całkowicie porzuci leczenie, oddając się w wir religijnego fanatyzmu. Co gorsza, pierwsze przejawy takiego rozumowania już docierają ze strony artystki.

Sinead O’Connor niedawno ogłosiła, że nie chce już spędzać ani chwili w towarzystwie ludzi białych, czyli według niej niemuzułmanów. Powód jej decyzji przeraził wiele osób, ponieważ piosenkarka stwierdziła, że osoby tego typu są po prostu obrzydliwe. Swoje przemyślenia zamieściła na oficjalnym profilu, który został założony na portalu Twitter.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Biali ludzie obrzydliwi

– Jest mi bardzo przykro. To, co teraz powiem, jest tak bardzo rasistowskie, że nigdy nie pomyślałabym, że moja dusza poczuje coś takiego. Ale naprawdę, już nigdy nie chcę spędzać czasu z białymi ludźmi, (jeśli tak mówi się na nie-muzułmanów). Ani na chwilę i z żadnego powodu. Są obrzydliwi – pisze Sinead O’Connor.

Wiele osób uważa, że jest to kolejny przejaw choroby artystki, która cierpi na chorobę dwubiegunową afektywną. Co prawda zmaga się z nią już od lat, ale to właśnie w ostatnim czasie jej stan diametralnie się zmienił. Wszystko wskazuje na to, że z piosenkarką będzie coraz gorzej i aż strach pomyśleć co może jej jeszcze wpaść do głowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające fakty
  2. Córka Kaczyńskiej naprawdę to zrobiła! Pozuje pod prysznicem, bunt sięgnął zenitu
  3. Wojewódzki wyleci z TVN? Media ujawniły jego następcę
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE

Jak uniknąć choroby Alzheimera? 15 pożytecznych zachowań