„Wiadomości” nie cieszą się obecnie zbyt dobrą reputacją wśród opozycji. Obrażające inteligencję widzów manipulacje i zakłamania na korzyść władzy sprawiają, że obecna opozycja czuje do pracowników TVP nie tyle niechęć, co wręcz nienawiść. Warto zaznaczyć, że o żenujące manipulacje oskarżano TVP również przed objęciem władzy przez PiS. 

Radosław Sikorski, były minister spraw zagranicznych nie wytrzymał i publicznie zwyzywał Magdalenę Paczuskę, szefową Wiadomości.

Wszystko zaczęło się od komentarza Sikorskiego ws. wypadku Beaty Szydło. Polityk zasugerował, że drzewo, w które uderzył samochód musiało być pancerne. Nawiązał tym samym do propagowanych przez niektórych członków Prawa i Sprawiedliwości teorii o zamachu smoleńskim.

– Granice zostały przekroczone. Szyderstwo niszczące szacunek dla państwa. Anty-kultura. – skomentowała żart Sikorskiego Magdalena Paczuska. Wtedy minister nie wytrzymał i zwyzywał dziennikarkę.

– Nie, tępa propagandystko. Po prostu wracają wasze łgarstwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. – zripostował.

Internauci wypomnieli Radosławowi Sikorskiemu brak kultury i zbyt ostrą w ich mniemaniu reakcję. Minister nie wycofał się jednak ze swoich słów.

– Ta kobieta produkuje każdego dnia paszkwile na miarę Urbana. Przez naszą delikatność, okłamali 1/3 narodu ws. Smoleńska. – skomentował.

...

Zobacz również