Zagrał w najsłynniejszym serialu młodzieżowym lat 80., już nie jest małym, uroczym chłopczykiem. Weź głęboki oddech, zanim zobaczysz jak teraz wygląda

Zagrał w najsłynniejszym serialu młodzieżowym lat 80., już nie jest małym, uroczym chłopczykiem. Weź głęboki oddech, zanim zobaczysz jak teraz wygląda Źródło: YouTube 777apokalipse

Ten chłopak zachwycił wszystkich w serialu "Siedem życzeń". Po latach opublikowano jego zdjęcia. Nie uwierzycie, jak wygląda. Nie przypomina już małego chłopca z kultowej produkcji lat 80.

"Siedem życzeń" było jednym z najpopularniejszych seriali w latach 80. Dla wielu osób do dzisiaj pozostaje produkcją kultową. Szczególnie ze względu na postać Darka, małego chłopca. Dzisiaj zmienił się nie do poznania - rozpoznalibyście go po tych zdjęciach?

Darek był bohaterem serialu "Siedem życzeń", który szybko podbił serca widzów w latach 80. Starsi fani do dzisiaj traktują tę produkcję jako kultową. Serial opowiadał historię trzynastoletniego chłopca, który wybawił czarnego kota z opresji przed chuliganami. Wkrótce okazało się, że zwierzę potrafi mówić, a w podzięce za szlachetny gest Darka, obiecuje spełnić jego siedem życzeń.

Jak po latach zmienił się Darek z serialu "Siedem życzeń"?

"Siedem życzeń" wraz z Darkiem na czele stał się kultowym serialem. Produkcja, której premiera odbyła się w 1986 roku zgromadziła mnóstwo fanów i została w ich sercach na lata. Grający tam główną rolę Daniel Kozakiewicz miał wówczas 14 lat. Rola szlachetnego chłopca, który uratował kota przed wandalami sprawiła, że był jednym ulubionych dzieci polskiego świata filmowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć "Siedem życzeń" skończył się już dawno temu, niektórzy zastanawiają się, jak potoczyła się kariera Daniela Kozakiewicza. Aktor, który wcielił się w rolę nastoletniego Darka, bardzo zmienił się z biegiem lat. Zagrał również w innych popularnych produkcjach. Artysta w tym samym roku, w którym miała miejsce premiera popularnego serialu, zagrał w filmie "Zmiennicy". Pojawił się również w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Chociaż "Siedem życzeń" mogło zapewnić Danielowi Kozakiewiczowi wielką karierę aktorską, artysta wyemigrował do Peru. Tam zajmował się fotografią artystyczną, aż po latach wrócił do Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Pilne ostrzeżenie dla całej Polski, sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Są ofiary śmiertelne i ranni
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała przed nim wielką tajemnicę. Wyszła na jaw dopiero lata po jego śmierci
  6. Polacy biją rekordy zakupów. Ale nie w Biedronkach i nie w Lidlach

źródło: Radio Eska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News