Ważna informacja dla wszystkich klientów. Niebawem na dobre zniknie z Polski popularna sieć komórkowa

Ważna informacja dla wszystkich klientów. Niebawem na dobre zniknie z Polski popularna sieć komórkowa Źródło: Pixabay.com afra32

Sieć komórkowa już niedługo zniknie z Polski, Urząd Ochrony Konkurencji i Konkurentów wydał oficjalną decyzję w sprawie dalszych losów spółki na polskim rynku. Klienci firmy zostali poinformowani o zmianach za pomocą mediów społecznościowych.

Sieć komórkowa rozpoczęła działalność na polskim rynku już w 2012 roku, teraz przekazano oficjalne informacje o sprzedaży udziałów innej spółce. Urząd Ochrony Konkurencji i Konkurentów (UOKiK) przekazał swoją decyzję w tej sprawie na Twitterze, firma znika z Polski.

Sieć komórkowa znika z polskiego rynku, firmę kupił inny operator

Urząd Ochrony Konkurencji i Konkurentów przekazał na swoim Twitterze oficjalną decyzję w sprawie kupna sieci Virgin Mobile przez P4 czyli operatora sieci Play oraz spółkę zależną Play Communications. To ważna decyzja dla wszystkich klientów firmy. Prezes UOKiK zezwolił na transakcję, do której wstępnie doszło już 22 kwietnia 2020 roku.

- Prezes #UOKiK wydał zgodę na przejęcie Virgin Mobile Polska przez P4 - poinformował UOKiK na swoim Twitterze.

Sieć komórkowa Virgin Mobile Polska została kupiona przez operatora Play

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wniosek w sprawie przejęcia przez P4 całości udziałów sieci Virgin Mobile Polska trafił do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów już kilka tygodni temu. Swoje udziały w spółce sprzedają wspólnicy i główni inwestorzy, m.in. Delta Partners Emerging Markets TMT Growth Fund II L.P. oraz Dirlango Trading & Investments Limited.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu
2. Nowe wiadomości w sprawie Madeleine McCann. Policja podejrzewa, gdzie może być ciało dziewczynki

Udziały zostaną przekazane Play na zasadzie debt-free i cash-free. Przejęcie Virgin Mobile Polska będzie transakcją na kwotę 13,4 mln euro, czyli około 60,7 mln złotych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Wielki dzień w życiu Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" aż otworzył szampana (FOTO)
  3. Dramat Beaty Tadli. Współczujemy, o wszystkim dowiedziała się w bardzo smutny sposób
  4. 5-osobowa rodzina chciała dotrzeć na pogrzeb. Nagle doszło do niepojętej tragedii, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Ogromne zmiany w "Naszym nowym domu", widzów zamuruje. Katarzyna Dowbor ciężko je zniosła, "Dużo gorzej mi się pracuje"
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News