Miriam Shaded jest szefową fundacji Estera, która zajmuje się pomocą chrześcijanom na świecie. Sama niejednokrotnie ostro wypowiadała się o islamie, uchodźcach i imigrantach. Tym razem także zaprezentowała stanowcze poglądy.

Po brutalnym gwałcie na Polce we włoskim kurorcie Rimini swój pogląd na tę sprawę przedstawił Abid Jee z organizacji Cooperative Lai-Momo zajmującej się pomocą imigrantom.

– Gwałt tylko na początku jest czymś strasznym, a później kobieta staje się spokojna i cieszy się nim tak jak zwykłym stosunkiem seksualnym – skomentował.

Po publikacji tego wpisu mężczyzna został natychmiast zwolniony z pracy. Jego słowa wywołały burzę w mediach. O opinię na ten temat, a także w sprawie wymiaru kary dla gwałcicieli została zapytana również Shaded. Jej zdaniem gwałciciele powinni do końca życia pracować niewolniczo na ofiary swojego czynu. Nie przesądza, czy powinni być skazywani na karę śmierci, zaznacza jednak, że wiele zgwałconych kobiet tego by właśnie oczekiwało.

Wiele kobiet byłoby usatysfakcjonowanych kastracją, inne chciałyby zabić. Wszystko zależy. Oni powinni pracować niewolniczo, od rana do wieczora. Niech areszty przynoszą gotówkę – wyjaśniła Miriam Shaded.

W związku z potwornym zdarzeniem, które miało miejsce we Włoszech, ponownie pojawiła się dyskusja dotycząca chemicznej kastracji gwałcicieli. Warto przypomnieć, że taką karę obiecywał swego czasu Donald Tusk. Shaded ma na ten temat jednak o wiele bardziej radykalny pomysł.

Nie chemiczna kastracja, ale fizyczna – stwierdziła szefowa fundacji Estera, podkreślając, że gwałcicielom należy odbierać „narzędzie zbrodni”.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich