Kim jest Sexmasterka? Gwiazda YouTube'a wystąpi na najbliższej gali Fame MMA

Kim jest Sexmasterka? Gwiazda YouTube'a wystąpi na najbliższej gali Fame MMA Źródło: instagram.com/lilmasti/

Sexmasterka - kim jest kontrowersyjna gwiazda YouTube? Jakiś czas temu zniknęła z Internetu. Co się stało, jaka była przyczyna tej drastycznej decyzji? Influencerka zawalczy z inną skandalizującą osobowością medialną w kolejnej edycji gali Fame MMA. Celebrytka wciąż podsyca plotki i nie daje tak łatwo o sobie zapomnieć.

Sexmasterka - kim jest gwiazda YouTube'a i aspirująca piosenkarka? Czy znane jest jej prawdziwe imię i nazwisko? 

Celebrytka poinformowała swoich fanów, że wystąpi 22 czerwca an gali Fame MMA 4, tam będzie walczyć przeciwko Marcie Linkiewicz. Wideo, w którym wyjaśnia dlaczego zdecydowała się na udział w ekstremalnym wydarzeniu,  opublikowała 16 maja, a obejrzało je już prawie pół miliona internautów.

Sexmasterka: imię i nazwisko. Kim jest kontrowersyjna gwiazda Instagrama?

Sexmasterka to tak naprawdę Aniela Bogusz. Zanim zaczęła nagrywać filmy na YouTube i edukować widzów na temat życia seksualnego, zawodowo zajmowała się sportem, konkretnie występowała w zawodach bikini fitness. Na początku swojej kariery medialnej wystąpiła nawet w jednym z programów TVN Ugotowani, gdzie popisywała się swoim talentem kulinarnym.

Następnie postanowiła założyć razem z siostrą bloga, na którym kobiety dzieliły się swoją wiedzą na temat zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń. Idąc za ciosem, Bogusz założyła kanał na YouTube'ie i tam umieszczała kontrowersyjne treści, dotyczące przede wszystkim edukacji seksualnej młodych ludzi. 

Sexmasterka odchodzi z YT i zajmie się muzyką. W sieci pojawiła się jej nowa piosenka

Po nagraniu piosenki "Poka Sowe" pisały o niej wszystkie media, wydźwięk tekstów był raczej prześmiewczy i mocno krytyczny, jednak kobieta nie zrażając się, kontynuowała swoją przygodę z muzyką. Podobno na koncertach Sexmasterki zawsze pojawiały się tłumy, aż trudno w to uwierzyć.

Na początku 2019 roku Aniela Bogusz skasowała wszystkie filmy opublikowane na kanale Sexmasterka. Usunięte zostały również jej konta na innych portalach społecznościowych, oficjalnie zniknęła z Internetu - nie na długo. W marcu pojawiła się Lil Masti, nowe wcielenie Sexmasterki. Youtuberka chce skupić się wyłącznie na tworzeniu muzyki, dlatego porzuciła swoja dotychczasową działalność. Jej nowy kanał już zebrał rzeszę fanów, liczba subskrypcji Lil Masti sięgnęła 900 tysięcy. 

 - Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz - mówi celebrytka w pierwszym filmie, który zapowiada odrodzenie jej kariery internetowej. 

Do tej pory światło dzienne ujrzały jej dwa single zatytułowane "Fenix" i "Złota Fala", które zapowiadają premierę płyty artystki. Teledysk do utworu "Fenix" obejrzało ponad 6,5 milionów internautów. Jaki styl muzyczny prezentuje?

 - Jestem na samym początku swojej drogi, dopiero tworzę swój styl, po jednym numerze nie jestem w stanie osadzić się już gdzieś w istniejących stylach muzycznych, ponieważ ja tworzę swój własny - indywidualny. Działam z wielką wiarą i pasją w to, co robię. Myślę, że po kilku utworach będę w stanie już otwarcie przyznać, w jaki styl dokładnie celuję. Na obecną chwilę mogę śmiało przyznać, że kręcą mnie klimaty cyber, klubowego trap-housowego brzmienia i ten kierunek jest mi najbliższy - komentuje celebrytka.

  1. Kim jest syn DJ Remo? Wiek, choroba i inne informacje o artyście
  2. Jak wyglądał "żywy Ken" przed operacjami? Rodrigo Alves kiedyś
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
  5. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News