Sex bomba z "Avengers" oraz "Szybkich i Wściekłych" to szpieg Mosadu!

Sex bomba z "Avengers" oraz "Szybkich i Wściekłych" to szpieg Mosadu! Źródło:

Dramat gwiazdy Hollywood. Media oskarżyły ją o bycie izraelskim szpiegiem. Zarzucają jej, że werbowała innych, by byli szpiclami.

Gal Gadot to 32-letnia aktorka i modelka znana głównie z "Wonder Woman", "Avengers" i z "Szybkich i wściekłych", gdzie wcieliła się w rolę Gisele Harabo. Karierę kobiety obserwują i podziwiają miliony ludzi z całego świata. Dla wszystkich więc bez wątpienia ogromnym szokiem były zarzuty, które wysnuła wobec gwiazdy Hollywood libańska gazeta "Al Liwaa". Redaktorzy oskarżyli ją o bycie oficerem Mosadu - izraelskiej agencji wywiadowczej odpowiedzialnej za gromadzenie politycznych, technicznych, gospodarczych danych wywiadowczych poza granicami kraju. Gwiazda miała tam działać pod nazwiskiem Collette Vianfi. ZOBACZ TAKŻE: Film z prezydentem Dudą hitem sieci. Nie wytrzymał własnego żartu (VIDEO)

Werbowała innych, by byli szpiclami

Libańskie czasopismo zarzuciło jej także, że próbowała zwerbować pewnego libańskiego aktora, żeby donosił jej cenne dla jej kraju informacje. W zeszły czwartek Ziad Itani został aresztowany pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Izraela. Według doniesień tamtejszych mediów, podczas przesłuchania Itani przyznał się do kontaktów z izraelskimi agentami wywiadu.

Siły bezpieczeństwa informują

Libańskie siły bezpieczeństwa wydały oświadczenie, z którego jasno wynika, że aktor był odpowiedzialny za gromadzenie informacji na temat najważniejszych osób w kraju. Pozyskiwał je również poprzez nawiązywanie z nimi bliskich stosunków, udawał przyjaciela. Wśród osób, które znalazły się na liście Itaniego znalazły się podobno dwie bardzo znaczące osobistości polityczne. Niestety nie podano do informacji publicznej nazwisk śledzonych przez aktora osób.

Libańska gazeta wydaje oświadczenie

Po tych burzliwych i jakże krzywdzących dla gwiazdy Hollywood w gazecie ukazały się przeprosiny. Redakcja gazety "Al Liwaa" wystosowała oświadczenie, w którym przyznała, że bezpodstawnie powiązała Gadot z toczącą się sprawą Ziada Itaniego. ZOBACZ TAKŻE: Jedna z najważniejszych aktorek Hollywood żyje w trójkącie. „To układ całkowicie otwarty”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News