Tabloidy w Wielkiej Brytanii znalazły nowy temat na pierwsze strony – romans Simona Danczuka. Zaglądanie komuś do łóżka niemal nigdy nie jest na miejscu, jednak – jak tłumaczy The Sun – tym razem w roli łóżka wystąpiło ufundowane z podatków biurko, co zmienia postać rzeczy.

Simon Danczuk jest ojcem czwórki dzieci, a także posłem oraz byłym członkiem Partii Pracy. Dlaczego „byłym?” Otóż w 2015 roku został zawieszony, za wysyłanie erotycznych wiadomości do 17-latki. Teraz występuje jako główna postać kolejnej sex-afery.

22-letnia kobieta, znana w mediach jako „Alice”, utrzymuje, że miała romans z Simonen Danczukiem. Mieli poznać się na twitterze, a już cztery dni później zaczęli regularnie uprawiać seks w poselskim biurze Danczuka, na które tylko w tym roku otrzymał ponad 22 tysiące funtów.

– Miał bzika na punkcie seksu. Kazał mi się wypiąć, kiedy opierałam się na biurku i dawał mi klapsy. Czułam się uprzywilejowana, że mogę tam być z tak znanym politykiem, to było naprawdę podniecające. Patrząc wstecz, Danczuk był nieodpowiedzialny. Poselskie biuro nie jest najlepszym miejscem na schadzki – mówiła mediom Alice.

Sprawę skomentowała także jego żona, Karen.

– Powinien być szanowanym przedstawicielem społeczeństwa, a zachowuje się jak napalony nastolatek – narzekała.

Do sieci wyciekły również fragmenty ich rozmów tekstowych, w których polityk stwierdza m.in. iż „zerż ją tak mocno”, że przestanie myśleć o innych sprawach związanych z polityką.

 – Chcesz zostać czy opuścić. W referendum! Mówię poważnie (chodzi o brexit – przyp. red) – pyta się Alice w wiadomości tekstowej.

 – Przestań. Porozmawiajmy lepiej o tym jak bardzo jesteś atrakcyjna – odpowiada polityk.

 – Ok ale co z Eurowizją? Czy ceną alkoholu? – nie ustępuje kobieta.

 – Myślałem, że będziemy rozmawiać o seksie!? – pisze poirytowany Danczuk.

 – Simon, ja mówię o Europie! Nie bierzesz pod uwagę Eurowizji! – próbuje dalej Alice.

 – Tak mocno cię zerżnę, że nie będziesz nawet w stanie myśleć o pierdolonej Eurowizji! – odparował zdenerwowany polityk.

NINTCHDBPICT000255777272

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: thesun

...

Zobacz również