Mało kto wie o dramacie Seweryna Krajewskiego. Stracił 6-letniego synka w okropnych okolicznościach, długo nie mógł dojść do siebie

Mało kto wie o dramacie Seweryna Krajewskiego. Stracił 6-letniego synka w okropnych okolicznościach, długo nie mógł dojść do siebie Źródło: TRICOLORS East News

Seweryn Krajewski to muzyk obdarzony ogromnym talentem. Jego twórczość kochają całe pokolenia Polaków. Legendarny członek zespołu Czerwone Gitary powrócił niedawno na scenę po siedmiu latach odpoczynku od show-biznesu, wzbudzając tym samym zachwyt fanów. Niewiele osób wie, że piosenkarz musiał zmierzyć się z rodzinnym dramatem. Okoliczności są naprawdę wstrząsające.

Podczas jednego z koncertów na początku lat siedemdziesiątych poznał swoją przyszłą żonę, Elżbietę. Kobieta była wielką fanką muzyka, krótkie spotkanie z idolem zakończyło się miłością na całe życie. Już dwa lata po pierwszym spotkaniu para stanęła na ślubnym kobiercu. Ich związek przetrwał pomimo licznych wyjazdów piosenkarza. Wkrótce małżonkowie doczekali się także potomstwa.

Seweryn Krajewski przeżył tragedię

Rok po ślubie na świecie pojawił się pierwszy syn pary, Sebastian, który dziś zajmuje się komponowaniem muzyki nieawangardowej. Dziewięć lat później urodził się kolejny chłopiec, Maksymilian. Rodzina była bardzo szczęśliwa. Niestety, na ich drodze stanęła tragedia, która już na zawsze zaznaczyła wspólne życie. Seweryn Krajewski w dramatycznych okolicznościach stracił synka, który miał wtedy zaledwie sześć lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tego strasznego dnia w 1990 roku żona muzyka, zgodnie z ich zwyczajem odbierała Maksa z zajęć pozalekcyjnych. Nic nie zapowiadało, że ten dzień skończy się w tak okropny sposób. Kiedy mama i dziecko wracali do domu, w samochód prowadzony przez Elżbietę z dużą siłą uderzyła ciężarówka. Kobieta odniosła bardzo poważne obrażenia. Niestety malec nie miał żadnych szans na przeżycie, zmarł na miejscu.

Tragiczna śmierć syna była okropnym ciosem dla Seweryna Krajewskiego. Ani on, ani jego żona nie byli w stanie udźwignąć tego porażającego dramatu. Fatalny wypadek odbił się również na psychice piętnastoletniego Sebastiana, który nie mógł uwierzyć w to, że stracił ukochanego brata. Artysta zamknął się w sobie, chciał uciec od wspomnień. Elżbieta z kolei pogrążyła się w głębokiej depresji. Małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje

2. Gwałtowne burze i trąby powietrzne. Polskę może czekać następne załamanie pogody, trzeba uważać
 

Żona Krajewskiego całą swoją uwagę skoncentrowała na starszym synu. Sebastian był najlepszym przyjacielem i wsparciem matki. Muzyk z kolei zaangażował się w relację z producentką filmową, Heleną Giersz, która zajmowała się produkcją filmu o Czerwonych Gitarach. Razem z nią wyjechał do Stanów Zjednoczonych. W październiku 2017 roku Seweryn i Elżbieta Krajewscy rozwiedli się po 43 latach wspólnego życia. Para rozstała się w zgodzie, a muzyk w pełni skoncentrował się na działalności twórczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Lewandowski pokazał, jak Bayern świętował mistrzostwo. "Brakowało atmosfery"
  3. Kobieta zaparkowała na miejscu dla inwalidów. Ktoś zostawił złośliwą notatkę za wycieraczką, jej genialna riposta zwala z nóg
  4. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli
  5. Zadanie dla grzybiarzy, dacie radę? Na obrazku oprócz grzybów jest myszka, tylko osoba z sokolim okiem ją zauważy
  6. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka


Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News